André is the third one
Ahoj, kdybys chtěl, poslechni, budem rádi za každej názor.. A sorry za spam ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, kdybys chtěl, poslechni, budem rádi za každej názor.. A sorry za spam ;)
SRDEČNĚ ZVEME NA KONCETRT : 2x Praha, PLZEŇ (viz.naše stránky)
váš COCKTAIL ..ALÁ MOTEJL
Ahoj Milane Říský :) srdečně tě zveme na profil k poslechu naší nově vzniklé metal-rockové kapely http://bandzone.cz/tasteofshards měj se fajn ;)
Ahoj!!!
Pokud nevíš co dělat 17.-18. června, tak se stav v Chlumu u Křemže ve sportovním areálu Cihelna na Festival CROSS FEST!!!
Budou zde převážně hudební žánry Hardcore/Deathcore/Grindcore/Metalcore
Můžeš zde vidět kapely jako Killing Option(SVN), Distaste(AU), Locomotive, Hazydecay, Spasm, Ingrowing, Action,... a mnoho dalších ... celkem 25 kapel během dvou dnů!!!
!!!Pouze za 300Kč!!!
více info najdeš na http://www.crossfest.wz.cz/
Těšíme se na tebe !!!
Skús nás...
Jo díky za info :-) dlouho jsem tu nějak nebyl :-)
Ahoj Mildo
lecjaké fotky z Lampy jsou opravdu prima momentky. Jsme rádi, že se vám to líbilo.
Dáme si vědět, jak s tím rozhovorem?
j.j.šimon
čau Mildo
na našem profilu new Promo - 3 songové demo, po půl roce je to venku, ať se líbí :), připravujeme videoklip na jednu ze skladeb, a další vychytávky,
když bude chuť můžeš to čeknout
Ahoj Milane,
jakožto našeho fanouška Tě chceme informovat, že 18.9. zveřejníme naše nové EP "...In Their Hands?" a moc by nám pomohlo, kdyby sis umístil/umístila tento banner na svůj profil (http://therejzaks.wz.cz/banner.gif) s odkazem k nám. Díky
V HTML jsme ho pro tebe připravili takhle:
<a href="http://bandzone.cz/oversight" border="0" target="_blank"><img src="http://therejzaks.wz.cz/banner.gif" width="443" border="0"></a>
Ahooj Milane, právě jsme dokončili novou skladbu a fotovideo - Your Love Is Gone. Rádi bychom tě pozvali k poslechu :-) Měj prima den