Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Metal Heart Radio - Začínáme 11.11.2018 12 let / Ostrava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Metal Heart Radio - Začínáme 11.11.2018 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Radio Gothic "Restart"

Upraveno:

1.10.2018 Skončilo Radio Gothic a místo něho nastupuje nové Radio Metal Heart.

V čem bude jiné?

Chceme vám nabídnout program, který na komerčních rádiích nenajdete.

Samozřejmě rozšíříme playlist -
mimo Gothic a Symfonic metalu, který dominoval původní stanici, zařadíme do playlistu prakticky všechny metalové subžánry. Playlist si budete do značné míry ovlivňovat vy - posluchači sami. Budeme po Vás chtít, ať nám sami napíšete, které songy v playlistu chcete. A playlist začneme tvořit už během nejbližších dní.

Více podpoříme českou a slovenskou „amatérskou“ metalovou scénu (a postupem času samozřejmě i z jiných zemí) – Mimo zavedených i méně známých zahraničních kapel, chceme přinášet větší porci muziky od „menších“ kapel a to i v samostatných programových blocích. Zaměříme se výrazně na pomoc „menším kapelám“. Samozřejmě, o pecky svých zavedených a oblíbených českých a slovenských interpretů u nás nepříjdete, ale současně se k Vám také dostane hudba kapel, které na velkých komerčních rádiích tak často neuslyšíte.
Čekáme na vaše tipy a pochopitelně se neobrátíme zády ani k samotným kapelám, které nám nabídnou svou tvorbu, nebo se budou chtít na rádiu prezentovat i více, než jen několika songy. Vše je na domluvě.

Připravujeme pro Vás subžánrové hudební bloky - Několik hodin týdně budeme vždy v blocích věnovat konkrétním podstylům. Můžete se tak těšit na vyhrazené časy, které budou patřit samostatným blokům thrash, death, black, ale i power, heavy, symphonic metalu, hard rocku atd. atd…. Na své si určitě přijde jak ta část metalové komunity, která preferuje „měkčí“ žánry, tak i příznivci extrémnějších metalových žánrů. Chceme obsáhnout kompletní metalové spektrum a každému nabídnout „to jeho“… Zkrátka nepřijdou ani příznivci živáků a věřte, že pro vás už teď máme připravené hodně zajímavé kousky.

A co mluvené slovo a tématické pořady?
I na ně dojde a momentálně už se pro Vás chystají zajímavé pohledy do hudební historie a mnoho a mnoho dalšího a časem chceme tyto i další aktivity rozšířit

K tomu všemu ale potřebujeme Vás – METALHEADS Pokud si myslíte, že jste schopni rádiu dát nějaký přínos a chtěli byste se zapojit do činnosti redakce, ozvěte se nám.
Hledáme redaktory, hledáme lidi, kteří jsou schopni poskládat s námi playlisty. Hledáme specialisty na jednotlivé subžánry, hledáme každou ruku a hlavu, která má chuť něco dělat a stavět tento projekt s námi na nohy.
Hledáme i ambiciózní jednotlivce, nebo party, které mají odvahu udělat svůj pořad. Hledáme lidi, kteří umí čarovat se zvukem, umí grafiku – hlavně tu metalovou J

Hledáme lidi ne jen z česka a slovenska, jsme internetové rádio, které nekončí za hranicemi jedné země… Chceme dát možnost seberealizace co možná nejvíce metalheads, kteří o tuto možnost stojí a kteří mají co projektu nabídnout.
Pokud máš odvahu a chuť dělat s námi metal, čekáme tvůj mail na redakce@metalheartradio.com

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Co je ti do toho


Bez profilu

Pozor na tuto sebranku podvodníků!

Cave Blind

Ahoj, zvu Tě k poslechu primitivního, Heavy/speed/black metalového projektu z města Turnova - CAVE BLIND. Energické, rychlé songy plné melodií a syrovosti v hávu plesnivého zvuku !

Zobrazit všechny názory