Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Metal&HardcoreNight

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Metal&HardcoreNight si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Metal&Hardcore Night III

Upraveno:

V sobotu 10.12. se v Brně v klubu Melodka koná třetí pokračování akce Metal&Hardcore Night. Tentokrát se jako hlavní hvězda představí opravdová lahůdka pro všechny milovníky melancholického doom metalu, dánští SATURNUS. Zajímavý bude určitě kontrast jejich vystoupení s velice živelnými emo coristy ESAZLESA, nebo s divadelním show brněnských TISÍC LET OD RÁJE. Z podobného ranku jak dánští SATURNUS jsou pak ET MORIEMUR z Prahy, jejichž aktuální CD je právě teď k dostání s časopisem Pařát. Sestavu pak doplní nadějní blanenští hardcoristé GOT A WOLF. Start akce je v 19 hodin, cena 200 kč a prvních 50 návštěvníků obdrží CD některé z vystupujících kapel zdarma.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pawnshop


Zdarec! Jako našeho fanouška jsme povinni ti oznámit, že je na našem profilu k poslechu pár pecek z nového EP. Postupně nahráváme na profil další nové věci, tak ať nezmeškáš! Komentuj, lajkuj, sdílej ... a hlavně se bav! Číííz! "PS"

Sofistica

Ahoj, heavy metalový projekt z Turnova tě zve na svůj profil :) K poslechu a ke stažení zdarma je demo "Bájná země". Určitě si poslechni, zkritizuj, pochval, nebo se staň při nejlepšííím naším fanouškem :) Předem mnohokrát díky ;)

Zobrazit všechny názory