Mawkynka - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mawkynka

Profilový obrázek Mawkynka

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Mawkynka si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Milenium

Caves, na profil jsem pridal ukazky novej beatu (snippet 18 Beats).. jsou to jen ukazky bez uprav zuku - Mixu.. beaty nejsou finalni!
budu rad za tvuj nazor.. diky
Milenium "The Producer"

Mono feat Delik poslouchej

Ahojky MAwkynko

A JE TO TADY !
Slíbená skladba s Dj Fattem /IdeaFatte/ - Nedokážu; již v payeru!!! Tímto tě zvu srdečně na můj profil k poslechu této nové pecky. O mastering se postaral Ondřej Žatkuliak. Jak se tento počin povedl, můžeš zjistit na mém profilu.

Děkuju

S pozdravem,
Mono

Mono & NutBrown

Ahojky Mawkynko

jakožto fanouška Mona (Mono) tě zvu na profil nově spušťěného projektu, kde se mnou bude působit člověk jménem NutBrown, v playeru najdeš starší nědodělané věci, přečti si v novinkách a v infu o co jde. Pokud by se ti to zalíbilo, tak můžeš podpořit fanouškovstvým nebo komentářem. Děkuju moc. Určitě se bude jednat o velkou věc se známým a zásadními jmény a dobrou hudbou. Nejedná se o žádnou frašku ani nekvalitu.

Mono & NutBrown

Pěkný den

Mono feat Delik poslouchej

Ahojky MAwkynko

Chci Ti oznámit, že jsem zahájil prodej triček. Pokud by jsi měl(a) zájem, tak najdeš na mým profilu design triček. Trička jsou ve formě pánských i dámských střihů. Ve všech velikostech. Cenu a info o tričkách nalezneš na profilu. Pokuď máš zájem, tak neváhej a objednej. Díky za podporu.

Jinak album bude brzy hotové !!!! Těš se !!! Brzy přinesu tracklist + hosty a producetny.

Měj se fájn

Mono

Mono feat Delik poslouchej

Zdravím Tě Mawkynko
Chci tě informovat o tom, jak vypadá zatím moje album:
Zbývá ještě pár skladeb nahrát, zhruba 3 skladby, které ještě nejsou se budou nahrávat,
poté se vše pošle na mastering, takže ještě chvíli se bude mastrovat a pak to vyleze ven. Počítám,
že do konce června a začátkem měsíce červenec to bude venku.
* Ještě jsem vám přidal novou ukázku do playeru "Leader". který také bude na albu. Pokud máš chuť,
tak vlez na muj profil a poslechni. Díky moc
Pekný den

Mono

Mono feat Delik poslouchej

Zdravím Tě mawkynko

Dnes jsem přidal malý snippet z alba "Neztrácím čas", který obsahuje 4 skladby. Chci vás upozornit, že toto neni přesně finální verze skladeb, protože jsou bez finálních úprav (čili bez masteringu). Takže pokuď máš zájem, tak si to poslechni a piš komenty. Děkuju moc.

Mono