Milenium
Caves, na profil jsem pridal ukazky novej beatu (snippet 18 Beats).. jsou to jen ukazky bez uprav zuku - Mixu.. beaty nejsou finalni!
budu rad za tvuj nazor.. diky
Milenium "The Producer"
Fanoušek Mawkynka si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Caves, na profil jsem pridal ukazky novej beatu (snippet 18 Beats).. jsou to jen ukazky bez uprav zuku - Mixu.. beaty nejsou finalni!
budu rad za tvuj nazor.. diky
Milenium "The Producer"
Ahojky MAwkynko
A JE TO TADY !
Slíbená skladba s Dj Fattem /IdeaFatte/ - Nedokážu; již v payeru!!! Tímto tě zvu srdečně na můj profil k poslechu této nové pecky. O mastering se postaral Ondřej Žatkuliak. Jak se tento počin povedl, můžeš zjistit na mém profilu.
Děkuju
S pozdravem,
Mono
Ahoj jestly budeš chtít tak se zastav na našem profilu a dyžtak hoď koment. Budeme rádi za co koliv. Díkss :-)
Diamond MC´s
Ahojky Mawkynko
jakožto fanouška Mona (Mono) tě zvu na profil nově spušťěného projektu, kde se mnou bude působit člověk jménem NutBrown, v playeru najdeš starší nědodělané věci, přečti si v novinkách a v infu o co jde. Pokud by se ti to zalíbilo, tak můžeš podpořit fanouškovstvým nebo komentářem. Děkuju moc. Určitě se bude jednat o velkou věc se známým a zásadními jmény a dobrou hudbou. Nejedná se o žádnou frašku ani nekvalitu.
Mono & NutBrown
Pěkný den
Ahojky MAwkynko
chtěl bych tě informovat, že konečně vyšlo Monovo EP (Neztrácím čas), tak pokud máš chut a zájem, tak zafrč na muj profil a stahuj, najdeš tam odkaz ;-)
a příjemný poslech přeji a hezký den.
Mono
Ahojky MAwkynko
Chci Ti oznámit, že jsem zahájil prodej triček. Pokud by jsi měl(a) zájem, tak najdeš na mým profilu design triček. Trička jsou ve formě pánských i dámských střihů. Ve všech velikostech. Cenu a info o tričkách nalezneš na profilu. Pokuď máš zájem, tak neváhej a objednej. Díky za podporu.
Jinak album bude brzy hotové !!!! Těš se !!! Brzy přinesu tracklist + hosty a producetny.
Měj se fájn
Mono
Zdravím Tě Mawkynko
Chci tě informovat o tom, jak vypadá zatím moje album:
Zbývá ještě pár skladeb nahrát, zhruba 3 skladby, které ještě nejsou se budou nahrávat,
poté se vše pošle na mastering, takže ještě chvíli se bude mastrovat a pak to vyleze ven. Počítám,
že do konce června a začátkem měsíce červenec to bude venku.
* Ještě jsem vám přidal novou ukázku do playeru "Leader". který také bude na albu. Pokud máš chuť,
tak vlez na muj profil a poslechni. Díky moc
Pekný den
Mono
Zdravim mawkynko
http://bandzone.cz/mamen kontroluj singl z EP "Víc než hudba"
Zdravím Tě mawkynko
Dnes jsem přidal malý snippet z alba "Neztrácím čas", který obsahuje 4 skladby. Chci vás upozornit, že toto neni přesně finální verze skladeb, protože jsou bez finálních úprav (čili bez masteringu). Takže pokuď máš zájem, tak si to poslechni a piš komenty. Děkuju moc.
Mono
Ahoj, nová píseň.."Dej čas" na beatu FNTM za mikrofonem DYZE+NOMAC..