Tak... Zbožňujem REGGEA hudba a SKA... ale aj metal, punk atď. len aby som nezabudla na najviac obľubený gospel :) moc nemusím hip-hop! ale to vec názoru... :)
Zbožňujem LETO a všetko čo k tomu patrí, čiže festivaly, chaty, oddych, kúpaliská (obľúbená Šírava - Slovenské More ;o))