lord Marel z Wareli - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

lord Marel z Wareli Muž, 45 let / Jičín

Playlist je prázdný :(

Fanoušek lord Marel z Wareli si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Sloučení profilů

Fujtajbl vespolek!

Taxme sloučeni a zvykáme si na svazek. Teď už celý bandzone ví, že jsem členem Post-pubescentos a basta. Doteď to bylo známo pouze známým, teď už to znají i neznámí. No tak budiž, snad si zvyknu na to, že jsem "Celebrita", ikdyž je mi už přes "30" a díky svému pracovnímu vytížení místo úklidu zaznívá pouze "Óda na čistou domácnost". Zdál-li se vám obsah uvozovek povědomý, cestu na profil Post-pubescentos znáte a vy ostatní ho lehce najdete.

Mějte se jarně, zdraví Marel!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pirates of the Pubs

AHOY!!! Rádi bychom tě pozvali na plavbu ve vodách Irish punku! Máš-li rád dobrou muziku prolitou hektolitrama rumu a whiskey, rádi tě uvítáme v naší posádce. Právě jsme na náš profil přidali další song z našeho debutového alba DRUNKEN FOREVER!!! Budeme rádi, když si ho poslechneš, a když se ti zalíbí, můžeme se potkat třeba dvacátého srpna v Holkově se Třema sestrama nebo sedmého září v pražským Rock cafe s The Rumjacks!! Slainte a vítr do plachet!

Zobrazit všechny názory