Žádné oblíbené kapely
Co říct, jsem děsně vytlemená screamařka xD xD xD, která ale nikdy neohrne nos nad jistými českými kapelami (VF, The. switch, Imodium apod.)... Jinak dovolte, abych připomněla, že emo není o řezání se do žil, ale o hudebním a modním stylu. Nemám ráda, když někdo odsuzuje ostatní podle stylu, je to demence xD xD xD. To dělají pouze lidé kteří nejsou sami se sebou spokojení xD. Ale z5 ke mně xD xD xD. Po pravdě jsem děsnej blázen xD není chvíle, kdy bych se netlemila xD... Máti mě oslovuje "Debile" xD...