Aremy
Zdravím. R.M.Y. je zpět. https://www.youtube.com/watch?v=stNMG4a… 2014 poslední solo track před albem Raprezent. Prosím poslechni a pokud tě skladba zaujala, sdílej ;).Stay tunned. Více info na mém profilu ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím. R.M.Y. je zpět. https://www.youtube.com/watch?v=stNMG4a… 2014 poslední solo track před albem Raprezent. Prosím poslechni a pokud tě skladba zaujala, sdílej ;).Stay tunned. Více info na mém profilu ;)
Ahoj,
chtěli bychom tě pozvat na náš nový profil. Jsem Matěj Podolec ex vokalista
z MADAFAKA a Daniel Pešek kytarista v kapele Capture or Kill.. Společně
spolu tvoříme Slam / Deathcore projekt. Můžeš náš čeknout na facebooku, kde
máme taky sklady,
https://www.facebook.com…
Ahoj Májo jelikož máš tu smůlu, že jsi naším fanouškem, chceme ti oznámit, že máme nový EP, takže kdyby sis ho chtěla třeba poslechnout....tak si ho třeba poslechni. Díky za pozornost
Ahoj rád bych tě pozval na poslech pár písniček. Hodnoť, komentuj a dobře se bav.
Přátelé je to tady.pár skladbiček čerstvě nahraných,tak poslouchejte hodnoťte atd....těšíme se na váš názor.
Trawex
Ahoj :) Jestli neznáš ještě nějakou ze 4 novinek co mám na BZ :) Můžeš se podívat až bude časíík Retore =)
ahojky :-)
Ahoooj , budem rádi když nás podpoříš tady : http://www.muvi.cz/invisible-band/638-.… a taky tady : http://www.czechoriginalfashion.cz/kap.… , obě soutěže končí tento týden , moc dík za každý hlas !
/Ahoj!! Jestli máš hlad, na našem profilu teď nějaký blázen rozdává okurky! Dobře, tak ne, ale jestli chceš, můžeš si tam poslechnout nějakou nahrávku:)) Měj se a omlouváme se za spam! S pozdravem ZOUFALE SEXY
Ahoj, jakožto svého fanouška tě obtěžuji s informací o nedávno uvolněném klipu na track De.toks z alba Carpe Diem, můžeš jej zhlédnout na:
http://www.youtube.com/watch?v…
Děkuju za tvůj čas, měj se:)