Michalsvienty2
Pozývame ťa na profil Caliber X - http://bandzone.cz/caliberx
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Pozývame ťa na profil Caliber X - http://bandzone.cz/caliberx
„Dala mi tohle EP a už jsem ji nikdy neviděl… Kdybych ji viděl třeba hned další noc, řeknu ji, že to celkem ujde. Ale takhle si to musím pořád pouštět, protože mi chybí. Díky její nepřítomnosti jsem si to EP zamiloval... Jen takhle můžu být s ní…“
Zkus taky naše nové EP-Hlavní svět :-)
Ahoj MadBeerEater, toto pondělí (2.4.) zahrajeme v Praze v klubu Roxy. Rád bych tě touto cestou pozval... představíme nový singl a další songy z chystané desky (najdeš na fb události akce u nás na profilu). M
Ti tady vodpanicuju Tvůj guestbook...buď zdráv!!