Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Jsem tělem i duchem jeden vekej KOBLIH ... :D
:D :D ..Muj styl neni nak specifikovanej :D ale jedu hodne punk rock :D :D :D :D Jsem desnej puntíkářka ..... Muj fb je :D http://www.facebook.com/oliicek :D Tak si me kdyz tak pridej te :D