Marek Borský
Ahoj fešando, jsem fešák co hraje hudbu bez který nechceš žít. A teď už to konečně víš. Asi. http://bandzone.cz/marekborsky
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Ahoj fešando, jsem fešák co hraje hudbu bez který nechceš žít. A teď už to konečně víš. Asi. http://bandzone.cz/marekborsky
Zdarec !
Jsme začínající kapelka a konečně se nám povedlo dát dohromady první demo nahrávku, tak na to mrkni jestli chceš :). Třeba potěší :) a třeba zase ne ;).
Připravujeme se nahrát další tři songy.
Měj se hezky a dík ;) HZ.
Doraž 16.února na nabitej fesťák do Rock Café. Zahrajem tam speciální a ojedinělý set s elektronickou sebrankou Human Ketchup!