yaromir
cao, no na tech akcich jsem byl, tak je to mozny.. no urcite se zas nekde ukazu, tak pokecame.. jinak do unicova jsme jezdili pred par rokama na akce, uz dlouho jsem tam nebyl.. a na jakou akci se v brzke dobe chystas..?
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cao, no na tech akcich jsem byl, tak je to mozny.. no urcite se zas nekde ukazu, tak pokecame.. jinak do unicova jsme jezdili pred par rokama na akce, uz dlouho jsem tam nebyl.. a na jakou akci se v brzke dobe chystas..?
no mozna je to tim ze takovou music moc neposloucham,navic jsem se spis tesil na pigsty no a nic z toho.. a jezdis do olmika casto na akce..?
Ahoj Lorain :-)
Už znáš novou akustickou smršť GOODFELLAS ?
UŽ ve STŘEDU 11.11. v TIBET CLUBU
Nejšílenější a nejenergičtější banda přímo u Tebe
www.bandzone.cz/goodfellas
no ze by ta akce s nazvem grind n roll byla narez.. nevinevim.. :)
Jasně zajdem na teqilu... jistě se zas brzy potkáme..
Ahoj kočko, musím uznat, že ses vydařila :-) Jaj !!! A propo přidávám..... krásný den !
ahoj Lorain krásný fotečky! a kde máš zbytek? ;-D
Ahoj:-) jasan, však se někde potkáme:-)
Rádi spácháme něco v Olomouci... Uvidíme, zda se něco povede:-) GC
Ahoj Lorain. Díky moc za add! Vážíme si toho. Moc rádi Tě někdy uvidíme na koncertě. GC