Aleš Brixi
Ahooj :) Snad neurazím, spíš doufám, že potěším malým spamem. Rád bych tě pozval k poslechu nových i starších písniček.. Díky a doufám, že se budou líbit ;)
Fanoušek ljonik si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahooj :) Snad neurazím, spíš doufám, že potěším malým spamem. Rád bych tě pozval k poslechu nových i starších písniček.. Díky a doufám, že se budou líbit ;)
ahoj...mame v profile novy song a video, takze budeme radi, ak si na ne najdes chvilku casu :)
Ahoj :)) sme kapela NIEčO NAVYšE prave sme nahrali nas prvy singel NA DORAZ.:) Pridali sme ho na nas profil.:) vypocuj si nas a pridaj sa k nam.:) dik za praizen NN
Ahooj Ijoniku, daváme vědět našim fanouškům, že jsme dokončili novou skladbu a fotovideo - Your Love Is Gone. Více u nás na profilu :-) Měj prima den
Zdravíme všechny fanoušky kapely Papa Noël, na našem profilu přibyly další písničky, tak se skočte juknout. Krom toho budeme dělat v kapele malý změny, tak si rovnou přečtěte, co se chystá
zdraví
kapela Papa Noël
-.,. ,.,. ., ., .,
Zdarec do Prahy, srdečně zveme k poslechu ;-)
Ahooj Ijoniku, dáváme vědět našim fanouškům, že jsme dokončili novou nahrávku :-) Tři nový songy k poslechu i stažení u nás na profilu! Měj prima den
Ahoj Ijoniku, dáváme vědět svým fanouškům, že na našem profilu je nové video Memphis On Tour 2009. Přijď se mrknout :-) Přejeme příjemný den. Memphis
Zdravíme všechny naše pražský fanoušky, 10.ledna budeme hrát na Žižikově v klubu Matrix s exklusivní německou kapelou Esperanska, hrajou velice zajímavej mix Rock-Ska-Latino, zpívají portugalsky a anglicky. Bude to velkej nářez, tak pokud nemáte v neděli večer co na práci, tak doražte, těšíme se na Vás
spozdravem
kapela Papa Noël
...,-.,.,.,.,-.
Cau Iljoniku!:-) Prejeme svym fanouskum hodne stesti, lasky, uspechu, sexu a dobry muziky v roce 2010! A dekujeme za podporu v roce skoro jiz minulem:) Na profilu najdes PFku 4Y:-) Memphis