Filda Fildovič Vymrděnko
Nazdááár to je úplně jednoduchý, vylezeš z vlaku, stoupneš si čelem k budově nádraží(ještě na perónu), uděláš čelem vzad a koukáš na rudolice :-)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdááár to je úplně jednoduchý, vylezeš z vlaku, stoupneš si čelem k budově nádraží(ještě na perónu), uděláš čelem vzad a koukáš na rudolice :-)
Zdravím, soudružko!
aleju jakotaky hustý akorát sme až tam zjistili že nehrajou hudři kvůli kterym sme tam šli no..:-D tagže přehnaný:-D ale jako krásně sem se opila...mi bylo špatně eště f neděli když sem přijela od honzy večer:-D
aghojky:-) tag co jak bylo w lounech na bahněěééé?
Děkujeme .-))))))
no widíš to taká akcička a já woní ani newěděla..:-D to je běs:-D no ale nwm jestli pojedem no..a co vy? asi určo dete cooo?:-)
příští týden??:-O no vůbec newim,plotože ani nwm co se příští týden dějeéé....?
hele ji holku jednu střelenou:-D jakpak se daří, kamaládujů;-)
AHoja linux644 :) kdyby jsi měla chvilku a chtěla udělat dobrý skutek, mrkni na http://bandzone.cz/unaffectedevolution .. třeba se Ti zalíbí a třeba také ne .. nechám na Tobě :) no a kdyby třebas ano, tak nám něco písni a nebo se k nám přidej :) měj se krásně .. X
Ahoj LInuxko. Jménem kapely ti vynčuju hezkého dne a zcela neomaleně a bez servítek tě zvu na návštěvu našeho profilu (smajlík, co se usmívá)