VosaNaVostro
Jee ted sem juknul na youtube a vidim zes to ty :) tak to je parada...tak to se moc tesime jestli prijedes :) tak pak za nama nezapomen prijit na pokec :) dikes :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jee ted sem juknul na youtube a vidim zes to ty :) tak to je parada...tak to se moc tesime jestli prijedes :) tak pak za nama nezapomen prijit na pokec :) dikes :)
jee vocaky..to asi taky ale myslel jsem vosaky :D
Ahoooooooooj Jajo :) dikes moc za pridani :) moc si toho vazime :) a az z Kolina :) tak treba nekdy na nejakym konciku :) mej se krasne zdravi za vocaky Antonio :)
Ahoj Jájo,
19.9.08 oslavíme v České1 v Kutné Hoře, své
10. narozeniny a tam by neměl chybět nikdo z přátel, takže zveme i Tebe ;)
Martin, Karel, Jirka a Radek
Ahoja Jájo. srdečně zveme Tebe a tvé přátelé na náš poslední koncert v kutnohorský Český 1. koná se 5.9. ve 20:00!!!! Proč poslední? to si přečti u nás na profilu. a doraž včas hrajem jako první.....:)))
ahoj!Zveme tě na náš profil k poslechu songů;-)
třeba se zalíbíme.
Ahoj Jájo,
přidali jsme na profil nové songy "The Pills" a "Spiderman" z připravované desky, která již brzy vyjde.
Měj se, LoSí banda.
Ahoj Jájo. Děkujem za přidání.. moc si toho vážíme a pokud budeš chtít posílat koncerty a nejaktuálnější informace o nAked bRidge na svůj mail, tak jen napiš svůj email do kolonky newsletter a podvrď. (je to na našich stránkách) www.nakedbridge.cz Tak zatim čau a měj se hezky. Jinak nejbližší koncert je 29.7. v rock cafe a je to zadarmo!! Tak budem rádi když dorazíš:-)
gAry:-)
Zdravím za kapelu FREE TIME a díky, že sis nás přidala, tak doufáme, že někdy přijdeš podpořit na nějaký ten koncert, až se zase po dovolených vrátíme k práci na nových věcech:-)
Ahoj Jájo, zveme tě na koncert, který se bude konat 27. 6. v Kolíně na plavečáku od 18:30. Zahrajou Offline, Štoudef, Houby s Woctem, Brak - tak přijď zapít výzo nebo prostě zapařit.
P.S.: Ten kdo bude mít průměr 4,9, ten má panáka zadara :)