Eremyst
Pozývame ťa na náš profil
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Pozývame ťa na náš profil
Ano, už i my zkoušíme toto spamování :-) :-D Rádi bychom tě pozvali k poslechu našeho dema Plán na horší časy. Hrajeme jednoduchý a veselý rock a budeme rádi za každý pozitivní i negativní názor :-)
Ex-Tend
http://bandzone.cz/extend
nazdar! vypočuj si naše najnovšie EP Drama Queen, ktoré sme práve vydali. akýkoľvek ohlas, názor, nadšenie alebo sklamanie je pre nás smerodajné :) rovnako sleduj náš profil, kde sa dozvieš novinky ohľadom koncertov. dííík. http://bandzone.cz/find
Ahoj, jsme skupina Candlewick a zveme Tě na náš profil k poslechu ukázky z naší tvorby. Věříme, že se Ti bude líbit!
Ahoj, jsme mladá pop-punková kapela ze Severní Moravy.
Mrkni na náš profil! Doufáme, že se ti naše hudba bude líbit! :-)
http://bandzone.cz/minutetoescape
https://www.facebook.com/minutetoescape
https://www.youtube.com/user…
Ahoj,
Vydali sme nový klip a song - Mankind Overboard
Príď pozrieť ak máš pár minút :)
Zdraví No Brake
cau veduca, dari sa? co robis v sobotu 21.6.? hrame vo finale sutaze o hranie na kanadskom festivale v klube barrack, prid nas podporit, budeme radi, vstup je zdarma :) vdaka
https://www.facebook.com/events/1418051…
Ahoj, právě jsme vydali první desku a udělali videoklip, třeba se ti bude líbit.
www.bandzone.cz/sweetleopard
Ahoj,
Zveme tě k poslechu našeho novýho songu N.A.S.T.Y., což je ochutnávka z EP „I Don’t Wanna Care“. Doufáme, že se to bude líbit a budeme rádi za jakejkoliv komentář :)
www.bandzone.cz/NastyRatz
Nasty Ratz
ahoj..v nasom profile najdes novopridanu skladbu Inhale the Sky z nasho uz takmer dokonceneho debutoveho albumu The Point of Expression..check it out :)