Firezone
Ahoj poslechni si náš band třeba se ti bude líbit ... čaues a metalu zdar!!!
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čus no žijutak asi v poho pozdravuj všechny
Ahoj poslechni si náš band třeba se ti bude líbit ... čaues a metalu zdar!!!
Nemáš vůbec zač :)
schizmo & BA crew
Ahoj Kubo,
BRUTAL ASSAULT open air fest je konečně na bandzone! Staň se spřátelenou osobou, sleduj novinky a zapoj se do debaty!
Budem rádi, když navštívíš náš profil a zanecháš vzkaz!
schizmo & BA crew
No tě péro khámo..... v poho v poho Užívám jara :) co ty ? co kapelka...?
cuz pane, jo jo ted jede konkurz, pak zacnem drtit valy a snad se to brozo rozhejbe, drz nam palce ;-) Jarda
nazdar....tak ako je ty cyklista?fu tak tá sobota bola teda pomerne náročná....ale príjemná na druhej strane.majd tase na nejakej tej párty.
čau
asi :) tak necht to hraje, pokud ta chitara v galerce neni jen tak ;)
Zdarec.Díky za pochvalu a za add.Určo 23.4. na Chmelnici doraž,bude to stát za to.Čus Legion