Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kubák lesapán 34 let / Nepál u Dvorce

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Kubák lesapán si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Jak si to jen vysvětlit?

Upraveno:

Abych řekl pravdu, nejdřív bylo  těžké přijmout to. Jsem přece strašně mladý, pěkný a pálí mi to. Mám sny a ještě jsem toho chtěl tolik zkusit (asiatky mě nelákají, jsou příliš submisivní, ale třeba dojet na kole k el Capitan, vylést ho solo a dolů pěkně na křídle, too joo).  Jenže pak si sem nakráčí sexy zrzka s ohněm v oku a tak a sotva se člověk rozjede porodí dítě. Takže musíš koupit barák, kočárek a nějakýho blbýho kombíka. Extrémní sporty zamněňuji za extrémní břicho a smradlaví pleny. Vstah se rozkvétá jak růže, začnem si říkat ,,pičusi"  a občas se zmidlíme. Hádky prohrávám čím dál častěji a domácí práce už mi jsou vlastní (alespoň jsem vyšší, prostě chlapák, rozumíte, v hospodě........někdy prostě sem, ještě to pamatuju).A pak romantické požádání o ruku.  ,,Tak vezmeš si mě kurva nebo ne?!".  ,,Jo!!!.......... kreténe".Kolotoč se točí, karty jsou rozdaný.

A je to tu. Kubák (malej Bubák) se žení. Ale proč teda?

Vývoj  vstahu, vlastní evoluce mysli, úlevy na daních, jistoty nebo společný příjmení? Ne, ne, ne a ne. Zrzavá chce prostě být jeden den za princeznu!!! A protože jí miluju, rád  pomúžu. K tomu si udělám super pařbu s kapelama a hromadou chlastu, ale to je má odměna.  

Na konec se vlastně těším a jsem rád................i když tomu nerozumím. Asi to bude prostě láska nebo co.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory