Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kuba[Cumulonimbus] Muž / Frýdlant

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Kuba[Cumulonimbus] si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Cumulonimbus live 2015

Upraveno:

Máme tu sérii živáků z krásného prostředí Zámeckého pivovaru. Video na 2 kamery, zvuk z mixu. Toť vše. Takhle zníme živě :)

S dnešním živákem se posuneme na začátek loňského roku, kdy vznikla "Odpověď na vyznání lásky (křikem!)" ... poslouchejte, sledujte, sdílejte a dávejte zpětnou vazbu! Díky! "Dnešní skladba je o pocitech opojení, ze kterých se přes proces vystřízlivění dopracujete až k frustraci a výčitkám. Ať už se jedná o lásku, štěstí, nebo třeba návykové látky - vlastní příběh nechť každý doplní sám ..."

Youtube Video AABlEOM15jkYoutube Video AABlEOM15jk

Další song, který jsme vybrali, se jmenuje Slepá píseň. Vznikl někdy na jaře 2013, má nejdelší stopáž a někdy o něm mluvíme jako o zlomovém bodu, kdy jsme si uvědomili, kam vlastně chceme směřovat. (Dodatečné speciální obrazové efekty způsobila naše pekelná světelná šou!)

"Uvědomujeme si, jak křehká může být lidská důvěra? Jak moc dokážeme člověku ublížit pouhým slovem? Slovem, které nemusí ranit jen na okamžik, ale třeba ovlivnit i celý další život. Slovem, které ohraničí životní cestu těžko překonatelnou bariérou. Řekněte malému dítěti, že má příšerný hlas a nejspíš ho nikdy neuslyšíte zpívat. Vidíme co dokážeme druhým způsobit, nebo jsme slepí?"

Youtube Video LNvZNr23jaAYoutube Video LNvZNr23jaA

A o čem že vlastně Obyčej pojednává? Přečti si to, přehraj a napiš k tomu třeba nějakej feedback. (btw. tahle věc vznikla někdy v roce 2013 z prostého samplu v FLku. Tom přišel s nekonečným delayem. Ta skladba zažila ve zkušebně mnoho podob. Nakonec jsme elektroniku vyšoupli, protože na koncertu nikdy nefungovala  a nejlepší verze je zde)
"Žijeme v době, kdy majoritu společnosti zastupují lidé bez cíle a vlastního názoru, v době, kdy většinová společnost nepřemýšlí o problémech, ale pouze si nechává vkládat do hlavy cizí myšlenky, postoje a názory. Proč zbytečně zaměstnávat vlastní mozek, když stačí večer zapnout zprávy, nechat do sebe nalít informace, přijmout je za pravdu, zařadit se do tupého stáda a zase svůj mozek vypnout? Je přeci jedno, že jejich život spočívá v odbytí si směny v práci, která je štve a následného nasávání cizích myšlenek a polopravd u televize, nebo prázdné tlachání a utvrzování se ve svých hloupých postojích s podobně zmanipulovanými jedinci v baru se sklenicí piva. Spotřební produkty otupují denně jejich mozky skrze komerční rádiové a televizní stanice, a vinu za svůj prázdný život bez hodnot je lehčí svalit na etnické menšiny, na politiku, na cokoliv jiného, jen ne na sebe ... To "ti jiní" jsou přeci ti feťáci s tetováním a piercingy. On je přeci ten magor, co poslouchá tu hudbu ve které se křičí. On je ten potenciálně nebezpečný psychopat s psychickou poruchou. Oni jsou ti naivní blázni, kteří nejedí maso... O tom je Obyčej - krátké sdělení ve dvou slokách. Každý, kdo vybočuje z řady, je souzen obyčejem..."

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory