PDHC - Úvod | Bandzone.cz

PDHC punk-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

PDHC - PAUZA?

Ahoj! aneb HELE TAKŽE TAKHLE:

Máme to štěstí, že máme kolem sebe hodně lidí, kteří nás různými způsoby podporují a zajímá je, co se s náma děje. Takže vám chceme říct, jak to teď vlastně u nás vypadá. ..No, ne úplně dobře :D Věc se má tak, že se v létě rozloučíme s Ellie (neumírá, jede lovit mandaly na Bali – rýmuje se to, čekuješ??), a s Jamiem to taky není úplně jistý (ale taky neumírá, nebojte). V tuhle chvíli nás čeká poslední štace v Německu, a je možný, že bude nějaká rozlučková akce se současnou sestavou, ale to je ve hvězdách, protože jsme si to naplánovali trošku blbě, a klubová sezona je víceméně v háječku.
Co chci říct je, že kapela Penny Dreadful vstupuje na neurčito do stavu nečinnosti, která se bude skládat ponejvíce z hledání nový bytosti na kytaru, možná i na bicí, a tak obecně z hledání novýho směru, kterým se budeme ubírat. Děkujem za všecko. Zůstaňte s námi.

Tak zatim čus, volové!

xoxo Tereza

LAST SHOW: SULZBACH (DE) (JUZ Hängematte) - w/ Climb Up The Clouds /DE/, Karina Kvist /DE/ (FB EVENT)

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Tommy Trump

TOHLE NEČTI, TOHLE JE SPAM!

Čus Čus!

Sháním lidi do kapely, pokud by měl někdo zájem a chuť ozvěte se na muj profil (Praha)!

Díky TT

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Bez profilu

Genjuman

Tak tohle je slušnej nářez, jen tak dál holky.
Už se moc těším na JUNKTOWNu!

Zobrazit všechny názory