Pajandsky
Cest krtchak, dik za podporu Dirrtysky:-))...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Cest krtchak, dik za podporu Dirrtysky:-))...
Zdravím dik za pozdrav a za Dirrtysky dik za přizeň :)
Hello boooooj z boooycoottt:o) dikec jak cipec za fandění..pokusíme se vymyslet co nejvíc nazupaných piosenek..teď čekáme na fotos..tak hev a najs dejs
Nazdaar kamaráde:o)tak ted uz muzem kamaradit na plne kule tadik:)Máš hezkou basu a miminko:o)Někdy na koncertě pempers baaaj.
Nove Boycott songy, kvalitka!! :)
Posilame pozdrav Krtchakovi co na basu pekelne vali! :)
Todle je sprostý SPAM, stav se poslechnout nové album 3,8. (looooool)
čus! prosím ozvi se mi na icq 298 842 005 chtěl bych se na něco zeptat:-) jinak checkni náš profil INVERSE založený včera
díky Marty
No paráda ...jak jednoduché, ty dnešní wymoženosti. =D
ha ha ha.... ale furt castej piju caj :-))))))