Fanoušek Kociska si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.
Mám jako psát o mě jooo??!!XD OK tak jsem brejkařka co poslouchá jungle,drumec,tekkno,rychtu....no a hipec a vše taneční...Chlastám,kouřim,hulim a sem totálně střelená a konec představování,nebaví mě to..peace