Anime Torment
Zdravíme Klove, tento pátek 14.11.08 v litoměřickém klubu Dynamo zahrajeme společně s německou kapelou SILENT DECAY, BEAUTIFUL CAFILLERY a UNAFFECTED EVOLUTION. Budeme moc rádi, když dorazíš.)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíme Klove, tento pátek 14.11.08 v litoměřickém klubu Dynamo zahrajeme společně s německou kapelou SILENT DECAY, BEAUTIFUL CAFILLERY a UNAFFECTED EVOLUTION. Budeme moc rádi, když dorazíš.)
Zdravíme, Klova, máme natočenej novej song, tak si ho poslechni a pěkně ho zkritizuj ;-)
Stav se Klove tuto sobotu v Lovosicich zahrajem spolecne s Ignoranci, Translunarii a Dimension Labyrinthem!!BUDE MASACRE!!
Čau Klove, tuhle sobotu v Baronce zahrajeme společně s Bleeding Entreils, Švindlem a Skaženou Skarlet, tak když budeš mít chuť, tak nás přijď podpořit. Budeme moc rádi - Animáči.
Zdar Klove, zítra /neděle 05.10./ v klubu Baronka vystoupí Eminence /BR/+ Com@posed a Dimension Labyrinth. Proto mám za občanskou povinnost tě pozvat, start je naplánován na 19:00.
ahoj klove, diky moc za pridani , vazne si toho moc vazime!! jinak jestli chces od nas dostavat na mail ty nejzhavejsi novinky, koncerty a zajimavosti ze sveta nAked bridge, tak jen napis svuj mail do kolonky "nEwsletter" na nasich strankach http://www.nakedbridge.cz a pak potvrd... mej se fajn a snad se nekdy uvidime na koncerte!!! ;-)
cus !!!! prijd v sobotu na koncert do Dynama hrajou Ignorance, Unaffected Evolution, Anime Torment. vstup free
moje je 349 366 687
Nehraješ na nějakej nástroj snažim se v ltm poskládat kapelu.
Ahoj kámo!!!