Michalsvienty2
Ahoj,
pozývame ťa na profil kapely Caliber X - http://bandzone.cz/caliberx
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj,
pozývame ťa na profil kapely Caliber X - http://bandzone.cz/caliberx
Někdy se určo potkáme a bude to opravdu jak volání z džungle :-) Díky za prizen amigo!!! ;-)
Ano. Čirou náhodou jsme hráli kol půlnoci ;-)
Ahoj! Zkoušíme oslovit thrashové fanoušky. Vydali jsme svůj debut na http://bandzone.cz/laidtowaste
Když se Ti to nebude líbit, tak prosím o prominutí :)
Zdar!
Omlouvám se za spam, ale jinak se to k lidem nedostane. Jsme nová thrashová banda z Prahy a máme konečně kvalitně nahrané songy na ukázku, tak na nás mrkni ;) www.bandzone.cz/coldbloodedfish
Díky a někdy na koncertě ;)
!CBF!
Zdravíme a zveme Tě na ukázku z našeho nového alba HORIZONT ZVRÁCENOSTI nesoucího se v duchu deathu smrdícího grindem. Nyní k poslechu i song ,,Papání", tak dobrou chuť a pěkný poslech. V opačném případě se omlouváme za spam.
http://bandzone.cz/dpkcz
Čauvec, jmenujeme se Snaefell, jsme heavy metalová banda ze Šumperka a dovolujeme si tě pozvat k poslechu naší nové desky Stratovulkán. Třeba se ti bude naše tvorba líbit.
http://bandzone.cz/snaefell
https://www.facebook.com/SnaefellBand…
Bajonetu vychází Sirota. 2. řadovka kompletně k poslechu na našem profilu (http://bandzone.cz/bajonet). Díky za přízeň.
Ahoj, zveme Tě jak fanouška kapely TORTHARRY, na koncert na Blanici v Praze. 18.10.
Dále: Wyrm,Shampoo Killer, Anime Torment Cutterred Fles,Halalí a Pothead
Vlezný 40Kč
Více na:
http://bandzone.cz/halali
http://bandzone.cz/fan/blanicefest
https://www.facebook.com/events/2669342…
Zdar nedavno vyslo nove EP „Right Now“ od kapely Wastage skladby k vypocutiu aj stiahnutiu najdes tu http://bandzone.cz/wastage pozyvame ta na nas profil a sorry za spam.