Papa Noël
Ahoj, omlouváme se za dotěrnost, ale rádi bysme tě pozvali na poslech naší muziky :-) bšíofm
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, omlouváme se za dotěrnost, ale rádi bysme tě pozvali na poslech naší muziky :-) bšíofm
Ciao, diky za vzkaz, Pribram byla super... snad zase brzy navidenou!
Salute! Budem se těšit a ty se těš taky! DPC
Nazdar brachu,ja ti volam,ty mi nebereš telefony.Už jsem tě mega dlouho neviděl.Ozvy se mi!!!!!!!!!!!!!!Na živo mě uvidíš už brzy,neboj sa.To je vostrý,tebe bych tu nečekal.:-)Máš moje tel. číslo?
zdravíčko .) přidali jsme nový song ze studia, tak si poslechni a třeba nám k tomu něco napiš :) měj se a dík moc :)
zdar Ketchupino, díky za podporu. Snad někdy na koncertě. Čus 380V
Ahoj Ketchupino :-)
Checkni nový video kapelky GOODFELLAS
15.1. Batalion Praha + Symptom Fonk
17.1. Panasonic Karlovy Vary
www.bandzone.cz/goodfellas
OZVI SE
Hele !! Hezčí Keči =D Tak Tobě velký dík za podporu našeho ska-punku už od dob, kdy bylo Skaliska ještě jen slovo. Táákže vosumadvacátýho se s tebou počítá ;) caWes...