Dave PFF - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Dave PFF Muž / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Dave PFF si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Mincing Fury

Ahoj Kerrangu,
připravujeme několik zajímavých akcí:
• ANTITREND PÁRTY 32. – středa 23.3.2011 – Brno,Brooklyn: ZUBROWSKA (Francie) + MINCING FURY, CROUCH, NEVER AGAIN
• Břitva – sobota 2.4.2011 – Brno,Melodka: PIGSTY, MELANCHOLY PESSIMISM, DISFIGURED CORPSE,MINCING FURY (speciální set k 10 letům výročí!Zazní staré fláky, zahraje většina ex-členů)
• Cos to řval vol. 2 – sobota 23.4.2011 – Brno,Brooklyn: ETERNAL BLEEDING (SK), CRANIOTOMY (SK), SPERM OF MANKIND (SK), SPINELESS FUCKERS
• ANTITREND open air festival vol. 7 - sobota 18.6.2011 - Žabčice u Brna: WASTEFORM(USA),PIGSTY, SPASM, SPLAT.MERMAIDS(SWE),FLESHLESS,MINCING FURY, TAXIDERMIST(AUT),BOILER(GER),PORNO INFANTIL(MEX),ATTACK OF RAGE(SK),SMAHED FACE, 6MAS, OROS a další!
• Více info na našem profilu nebo na: http://bandzone.cz/fan/antitrendparties
Snad se na některé z nich ukážeš, budeme se těšit :-)

Brooklyn Brootal

Ahoj Kerrangu ;-)
Brooklyn Brootal Fest No. 3 je za dveřmi!
========================
11. 12. 2010 / RC Brooklyn / Brno
========================
CORPOSANT
EYE BEYOND SIGHT (SK)
AGAINST FALLING
DMC
INNERVATE
========================
Start ve 20:00
Budeme se těšit na Tvou návštěvu.

Downhill

Ahoj jerrang :)
Pozývame ťa na najbližší koncert, ktorý sa bude konať 07.12.2010 v Melodke v Brne. Prídi i so svojimi kamarátmi a zaži nezabudnuteľnú atmosféru. Do ucha ti budú hrať The Downhill, The Paranoid, Final Fiction a skvelá rakúska kapela All Faces Down. Viac info v profile.
DH

Mincing Fury

Ahoj Kerrangu,

několik novinek z tábora MINCING FURY:
- před pár dny nám konečně vyšla deska "Devolution", k dostání nyní na naší kontaktní adrese (antitrend@seznam.cz), 2 ukázky z této fošny lze nalézt na našem profilu.
- křest CD proběhne ve středu 10.11.2010 v Brně v Brooklynu na ANTITREND párty č. 30 za doprovodu švédských THE ARSON PROJECT, moldavských ABNORMYNDEFFECT a domácích DOBYTČÍ MOR a 6MAS. Více info na: http://bandzone.cz/fan/antitrendpartie.…

Měj se fajn.
MF guys

sic.engine

Hellou, Kerrang! Děkujeme za přidání, velmi si toho vážíme ;-) Měj s.e. skvěle a brzy na viděnou. Třeba na křtu našeho nového EP 27. 11. na Melodce ;-)