Wictims
Ahoj bro,právě jsme se vrátili ze studia s new singlem a live drumrem budem rádi když si to poslechneš popř.necháš názor,dííík.
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj bro,právě jsme se vrátili ze studia s new singlem a live drumrem budem rádi když si to poslechneš popř.necháš názor,dííík.
Ahoj,
jménem kapely Cross The Rubicon, jež se line na vodách progresivního brutálního deathcore, bych si rád touto cestou dovolil pozvat Tě na náš čerstvě založený profil.
Ačkoliv v současné době pracujeme na nahrátí materiálu, který bychom na profil mohli umístit, dvě malé ukázky jistě neublíží.
Díky a měj se pěkně :)
strigoii_mortii
PS: Pokud by bylo možno s vámi domluvit nějakou akci, vřele uvítáme.
Díky
Ahoj, my sme StrayLand - numetal zo Zvolena. Pridali sme na náš profil 3 nové piesne ako promo pred pripravovaným debutovým full lenght albumom. Budeme Ti vďační za add alebo len za čeknutie nášho profilu, poprípade hodnotenie nových skladieb. Keby sme sa Ti zapáčili, tu je link aj na našu officiálnu fb stranku: http://www.facebook.com/pages/StrayLand…
Diki moc a sorry za spam :D
Ahoj, posíláme odkaz na náš novej song... ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=tw-2…
Díky za add. Stay tuned :)
Ahoj, zveme tě k návštěvě profilu, poslechu songů a případně zanech koment ,díky dík :)
Ahoj!
Chtěl bych Ti za celou kapelu poděkovat za podporu. Moc si toho vážíme!
Pokud by jsi měl zájem, zde si můžeš stáhnout 3 uveřejněné skladby z CD: http://www.mediafire.com/?ci0dvgt8o…
Kdyby byl zájem o célé CD, můžeš si ho objednat i přes net, nebo na našich koncertech. Měj se a díky!
Jirka a SWYF
Ahoj,
když budeš mít čas, tak mrkni na náš profil:http://bandzone.cz/desperatetimes
A kdyby se ti náhodou naše tvorba hodně líbila:D, tak si můžeš komplet CD stáhnout na http://www.desperatetimes.cz
Za DT - Storm:)
Ahoj,
předem omluva za spam.
Nabízím zkušebnu v Brně, vzhledem k velikosti vhodná pro 3 člennou kapelu. Poloha nedaleko Vaňkovky, suché, zabezpečené, nájem 1000,-kč/měsíc. Zkoušet lze v týdnu od 16. do 22. hod., o víkendu celodenně. Volné ihned.
Pokud sami nemáte zájem, zkuste se zmínit nebo přeposlat svým známým. Díky.
Ahoj,
Po půlročním odpočinku se vracíme zpět na podia v plné síle a nasazení! :-) Tak pokud chceš být mezi prvníma co chce vědět o novinkách SCOUND a cheš podpořit, tak si nás přidej na našem FCB ( http://www.facebook.com/scound ) Díky moc za podporu !!!! a nezapomen si poslechnout náš nový song THE END !