No Brake
ahooj
skus pozrieť naše prve EP
možno sa zapači :))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahooj
skus pozrieť naše prve EP
možno sa zapači :))
Máme hotový videoklip a kromě standardních serverů je publikován i přímo zde na Bandzone. Tak hezkou zábavu. Topunky
Ahoj, přidali jsme na náš profil písničky z našeho nového alba "Originální už tady byli", tak se mrkni..Album naživo můžeš slyšet v Praze 29.11. na křestu v Rock Café:)
EXOTS
Ahoj,
když budeš mít čas, tak mrkni na náš profil:http://bandzone.cz/desperatetimes
A kdyby se ti náhodou naše tvorba hodně líbila:D, tak si můžeš komplet CD stáhnout na http://www.desperatetimes.cz
Za DT - Storm:)
ahoj vyskusaj nas diky :)
Ahoj prepac ze ta rusim ale ak oblubujes styl ako je pop punk tak urcite si nas vyskusaj vypocut, mozno sa ti zapacime a ked nie prepac ze sme ta otravovali :)
Zdravi ta kapela Rock Reunion
ahoj,pokud by se ti chtělo, koukni se na náš profil, kde si můžeš poslechnout věci z našeho cd ostrorep. a navíc se brzy můžeš těšit na nejsrandovnější klip všech dob.
TD
Ahoj Katko !
Kromě pozvání na profil a posouzení našeho snažení, Tě také zkusím nasměrovat na akustický koncertík v Kaštanu, adresa Bělohorská 150.Praha - Břevnov, kde pořádám tzv.Akustický řez, kde se představím já sám, pouze s kytarou, Žofka Kabelková, éterická songařka, která když zpívá, tak mrazí, starej folk-bluesovej písničkář Jakub Noha a mladičkej, posmutnělej Melankoholik. Na našich stránkách, když koukneš na akce a koncerty jsou odkazy na jednotlivé muzikanty.
Je to od 20ti hodin a Kaštan je velmi příjemné místo na konceertování, pokud jsi nebyla, nech se překvapit:-).
Díky za jakoukoliv reakci děvče !
Marek Dusil
Ahoj,
zveme Tě k poslechu našich songů na profil kapely Better Life! Budeme rádi, za Tvůj názor (http://bandzone.cz/betterlife)! Snad brzy na nějakém koncertě!
Rádi bychom tě taky pozvali na I-KLIK FEST kde zahrajeme společně s Civilní Obranou, Last Time, Mothers Angels... čekni to :-)
http://www.facebook.com/event.php?eid=1…
Žij BETTER LIFE :-)!
Ahoj. Zveme tě k poslechu naší ukázky Dálnice života z připravovaného CD 2011.
Jestli se ti bude líbit, budeme rádi když dáš add!
Thanks...! Měj se super a přijď na koncert! :-)
Cheers´n´Beers \\m//