Runaway My Son
Ahoj Katee :)
Díky moc za add!!!
Doufáme ,že se uvidíme na nějakém našem gigu... Viděli jsme se na APOSTATE tuším ?? :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Katee :)
Díky moc za add!!!
Doufáme ,že se uvidíme na nějakém našem gigu... Viděli jsme se na APOSTATE tuším ?? :)
Ahoj Kateee. Díky za přidání. Doufám, že jsem tě v tom Rock Cafe moc neotrávil, ale asi ne když se k nám přidala. :-)
To je stejně jedno, každopádně se měj pěkně a zase někdy na koncertě.
Pa
diky moc za adding !
Ahoj, díky za přidání!:-)
Díky moc za přidání!!