tomas - Názory | Bandzone.cz

tomas Muž, 33 let / Bystřice pod Hostýnem

Playlist je prázdný :(

Fanoušek tomas si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 29

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
4 854
Profil registrován
5.11.2006

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Hendrix

Zdarec!
díky za chválu,mi jsme taky hrdí na ten song,he he =)
jinak jsem si poslechl No Authority,první co mě "zabilo",byl zvuk kytar,paráda (kde jste to nahrávali??) a opravdu,k punk rocku bych to nepřirovnával,ale jsou to jen blbé škatule..
Hendrix/Blood in our wells

P.S.: krásné Les Paulky! :)

Next Under

čus Kalbo mrkni na náš profil,třeba se ti to zalíbí...přidali sme 2 nové kusy ze studia...díky za jakýkoliv komentář popřípadně přídání do oblíbených...měj se miky

Kusumam

Čus Kalbo,
právě jsme dostali dudlíček a jsme součástí soutěže "Inkubátor" o let na Mars s Míšou Džeksnem hehe...což je paráda...tedy, pokud se ti naše odrhovačka "Airkiller" líbí a rád hlasuješ, buď od té dobroty a pošly nám svuj hlas...díkyyy :-)
více info na našem profilu
Kusumam crew

Kusumam

Ahoj Kalbo,
děkujem za přidání do tvejch oblíbenejch :-)
Je-li libo ňáký klípky, snadno je na našem profilu najdeš. Měj se fajn. Kusumam crew