SusanTroy
.. Hello.. ,)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
.. Hello.. ,)
Zdarec!
díky za chválu,mi jsme taky hrdí na ten song,he he =)
jinak jsem si poslechl No Authority,první co mě "zabilo",byl zvuk kytar,paráda (kde jste to nahrávali??) a opravdu,k punk rocku bych to nepřirovnával,ale jsou to jen blbé škatule..
Hendrix/Blood in our wells
P.S.: krásné Les Paulky! :)
čus Kalbo mrkni na náš profil,třeba se ti to zalíbí...přidali sme 2 nové kusy ze studia...díky za jakýkoliv komentář popřípadně přídání do oblíbených...měj se miky
zveme bystricaky na suplik
Čus Kalbo,
právě jsme dostali dudlíček a jsme součástí soutěže "Inkubátor" o let na Mars s Míšou Džeksnem hehe...což je paráda...tedy, pokud se ti naše odrhovačka "Airkiller" líbí a rád hlasuješ, buď od té dobroty a pošly nám svuj hlas...díkyyy :-)
více info na našem profilu
Kusumam crew
Ahoj Kalbo! :) Zvu Tě na profil kapely FRIDAY - www.bandzone.cz/friday - třeba Ti to něco řekne :) Měj se hezky a pěknej večer! :)
joo,krasavec! :-) dík za saport kámo
Ahoj Kalbo,
děkujem za přidání do tvejch oblíbenejch :-)
Je-li libo ňáký klípky, snadno je na našem profilu najdeš. Měj se fajn. Kusumam crew
Buď zdráv Kalbo! Dík za support v "na konci cesty" na akci v Holešově.Jak to s odstupem času hodnotíš?
zdarec... koukni na nibiru:)