Mystik
Ahooy,jestli si udelas cas,chtel bych te pozvat na poslech dvou novinek ve spolupraci s Packetem:)mej se
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahooy,jestli si udelas cas,chtel bych te pozvat na poslech dvou novinek ve spolupraci s Packetem:)mej se
čauec zveme tě na profil naši kapely...2 rapeři z brna kteří mají svuj sen..budeme rádi za fan i za komentář..diky ;))) Wingi a Maťa
Caute delam Rap od 20.5.2011 tak cekuj muj profil a zanech koment a zda se bude libit dej Fans budu rad za tvou podporu.Maj sa N.n.c.
Čao zvu tě k poslechu naší hudby zanech komentář a jestli se líbí házej fans popřípadě jestli chceš vědět další info přidávej se na naší fanpege na facebooku :) http://www.facebook.com/pages/MISTRIKT/… Díky mocc
Ahoj.Omlouvám se za spam ale rád bych Ti řekl, že se po dlouhé odmlce vracíme s novými tracky "Nenávist a Zlost" a "HAVANA", na prvně jmenovaný bude brzo videoklip. Takže pokud budeš chtít, tak omrkni náš profil a poslechni si fresh hity z Plzně. Měj se Majk from Diverse Voice
http://bandzone.cz/diversevoice
čauko...
Chcem ťa poprosiť aby si si vypočula v profile kapely pesničky
samozrejme budem vďačný aj za koment. Dík
http://bandzone.cz/disiecto
Ahoj, zvu tě na svůj profil, poslechni skladby, ukázky, popřípadě nech názor, díky. Fojťas =)
Zdravim,kdyby ses treba nudila,zkus zavitat na muj profil,mej se:):)
Zdravím,
Poslechni si naši tvorbu .. Hoď fans , komentuj , kritizuj , zahoď
Měj se
Zdravím, zvu tě na můj profil... je co poslouchat... Dobrá hudba, dobré spolupráce... Doufám že si ti nějaký song zalíbí ;) popřípadě stahuj album a čti články :)