Monroe
Cjus cjus Kaji,
vis jak to chodi. Vzdycky je co podelat a nam se to prave povedlo :( Nahravat nam bude snad pozdeji kamarad ale ted na to neni cas. Musime trenovat :) Mej se hezky a 27. na konciku se uvidime. Cau cau :P
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Rock - pop - metal event0
19. srpen v 16:00 - 21 srpen v 13:00
KORN tribute band, AC/DC revival, KABÁT revival, JAKSI TAKSI, SATISFUCKTION, BLUB?, SLASHER, SINDICK8, METALMOR, OSA KILLERS, PARAZIT, AS MYTH,
ANOTHER FAKE HEROES, BANANA SPACE, KYANID a LUCKY STAR(exnito)
http://www.facebook.com/event.php?eid=2…
Cjus cjus Kaji,
vis jak to chodi. Vzdycky je co podelat a nam se to prave povedlo :( Nahravat nam bude snad pozdeji kamarad ale ted na to neni cas. Musime trenovat :) Mej se hezky a 27. na konciku se uvidime. Cau cau :P
Ahoj Kajino, zveme tě na náš profil, kde jsme uveřejnili novou skladbu z našeho pracovního demáče.
Ahoj Kajo,
diky za podporu. Docela to potrebujem :D
Mej se. Cjuus :P
Ahoj Kajinah, právě jsme natočili naše první cd s názvem 10 days 3 guys 1 bed a tímto Tě chceme pozvat k poslechu 4 ukázek z CD, které máme na našem profilu. Pokud máš zájem tak zkoukni náš profil a poslechni, pokud ne, omlouváme se za spam.
Měj se fajn.
S pozdravem
Kick 69
ahoooj koukni prosim na muj profil.... za pripadnej nazor diiiik....