jiriparez - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

jiriparez Muž / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek jiriparez si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Oblíbené kapely: 2

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
2 019
Profil registrován
17.10.2012

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

jiriparez

Nápad natočit společné album přišel jedné noci pod Chopkem, kde jsme s Romanem a partou vodáckých kamarádů seděli u ohně a hráli písničky známé i neznámé. Když přišla řada na mě - vzpomněl jsem si. Tehdy poprvé mi Roman řekl: „Proč nejsou ty písničky natočené? To bychom měli napravit a rád bych se na jejich nahrávání podílel“. Tedy - natočíme společnou desku. Roman ji nazval „staré vykopávky“. Z původního záměru jsou však na albu pouze tři. Doplnil jsem je písničkami z několika posledních let, které jsme společně s Romanem přearanžovali. Při této práci jsme dotvořili další dvě: Hodinu duchů a titulní písničku Na trati. Asi tím, že jsme byli v pracovní euforii, napsal Roman dvě úplně nové písničky. Původní záměr, že si pozveme na natáčení kamarády a tím, že album vydáme, celá záležitost skončí, se neuskutečnil. Podpoříme album koncertním turné. Na koncertech zazní mimo písní z našeho nového alba i starší písně Pozdního sběru v nových aranžích, stejně jako léty prověřené hity Romana Horkého.

jiriparez

Když jsme kapelu Pozdní sběr v roce 2000 zakládali, snažili jsme se názvem vyjádřit několik pohledů na věc. Všichni jsme moraváci z Brna a okolí, máme to tady u nás na jižní Moravě rádi a samozřejmě, když je příležitost, nevynecháme možnost pochutnat si na dobrém vínku. Dvě z našich prvních písniček byly o vínu a o Pálavě. Takže název označující kategorii vína a potažmo i muziky se sám nabídnul při některé z našich společných ochutnávek ve sklepě. Druhý význam říká cosi o tom, že jsme se pozdně sebrali, což je pravda. Každý z nás má za sebou přes dvacet let aktivního muzicírování.

Zobrazit všechny názory