The Roads
Ahoj, moce děkujeme za add! Měj se krásně!
ondra
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, moce děkujeme za add! Měj se krásně!
ondra
Zdravíme tě a děkujeme za přidání!
No Exit
Čau,sry že votravuju,ale docela se nudim,tak sem si řek,že bych moh poznat ňáký nový lidi...jak se máš?:)na jakym si byla naposled koncertu?:)
ahoj, zdravime do plzne..pred tydnem jsme tam hrali v Andelu, vybornej klub a krasny mesto:)
ondrA
Re: NAmyslenej, Škoda, že jsme s tim Honzou nestihli ten koncert, ale příště určitě přijdem!!!:)
Nazdarek, to koukam teda Pilsen Dogs v seznamu kapel , parada
Ahoj Jess Jess! My jsme The Solitudes a zveme tě na návštěvu! :-)
ahoooj koukni prosim na muj profil diiik...
Ahoj, doufáme, že v Plzni se objevíme co nejdříve!!! Zatim pa NH
No to jo! Pozor na ně!!! Jsou to pěkní uličnící!!!! Co jen z nich jednou bude!!!!!!!!!!????!!!! :-))