No Exit - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

No Exit pop-rock / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Co se s námi vlastně děje…

Je tomu už deset měsíců, co jsme se naposledy sešli na pódiu pod výmluvnou hlavičkou NO EXIT. A protože naplánovaná pauza stále trvá, slušelo by se tedy alespoň nastínit, jak to teď vlastně s jednotlivými členy souboru vypadá. Adam Chvojka, bubeník a zpěvák v jedné osobě je toho času činný v revivalové kapele Lucie Tribute, kde působí i kytarista Vláďa Čech a někdejší baskytarista No Exit Petr Kohlíček (www.lucietribute.cz). Od letošního roku je Vláďa k vidění a slyšení i ve folkové formaci Fregata (www.bandzone.cz/fregata). Další baskytarista Dan Houdek, který svého času Petra vystřídal, se věnuje převážně fotografování a aktivně zase pomalu začíná přemýšlet o muzice. A nelení ani sólový kytarista Kuba Gaier, který si teď sice na nějaký čas odskočil do Německa, v Čechách ale stále aktivně působí ve velmi příjemném, lehce alternativním, éterickém uskupení Strawberry Feelings a zároveň i v The Brothers and sestra Klára (http://the-brothers-a-sestra-klara.webnode.cz/).

 

Tak tolik jen pro zajímavost a pro případ, že byste nás třeba chtěli někde potkat, z čehož budeme mít samozřejmě velkou radost.

 

Vaši NO EXIT


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Way to

Ahoj, hrajeme 20. srpna v Plzni v klubu Watt a hledáme kapelu, která by si zahrála s námi. Pokud byste měli zájem, rádi sdělíme bližší podrobnosti. Budeme rádi za vaši účast.

Kapela Way 2

http://bandzone.cz/way2

Zobrazit všechny názory »