Jess - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jess Žena, 35 let / Plzeň

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Jess si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Papa Noël

Ahoj, 9.ledna budeme hrát v Plzni ve Watt Music Clubu a to společně s kapelou ESPERANSKA z Německa (ska-rock-latino, zpívají portugalsky a je to velkej nářez) a s kapelou Ocho Ríos z Plzně. Pokud tě to aspoň trošku osloví, tak určitě přijď, protože tenhle koncert bude stát opravdu za to :-)

s pozdravem
Papa Noël
;--,.;.,;.,..;,;;;;

No Heroes

Čau Jess, těší nás, že nám fandíš na BZ. Už v pátek zahrajeme v Plzni v klubu Buena Vista spolu s kapelou LA - ideální příležitost na předvánoční večírek. :) NH

Afterspoon

GRUNGE-LÁŠ !

Rádi Tě zveme na porci pořádného bigbeatu :o)

sobota 5.12 od 19:00
Plzeň - Divadlo pod Lampou www.podlampou.cz/

SUNSTROKE ( raw grunge Plzeň )
http://bandzone.cz/sunstroke

AFTERSPOON (grunge´n´roll Zpodnehtí u Prahy )
www.bandzone.cz/afterspoon

TBA ( power´n´roll Praha/USA )
www.bandzone.cz/tba

Vstupné 70Kč + básnička pro Mikuláše

Těšíme se na Tebe a kámoše !

AFTERSPOON - grunge crew
!! CD ke stáhnutí na profilu, tak sosejte :) !!

ueruzřut

Matteo

Aloha Jess, Warhole forever...:-)
Akustické Kapely Goodfellas a Model Bazaar budou hrát v rámci Good Model Tour ve čtvrtek 10.12. u Tebe v Plzni v Anděl Cafe!! Budeme moc rádi, když přijdeš a třeba dotáhneš nějaký kámoše..Těšíme se na pořádnej mejdan! Zatim se měj fajn. Matt (Goodfellas) http://bandzone.cz/goodfellas

Fly Fly Fly

Ahoj Jess

děkujééém za add:-) a za comment !!!!!!!
÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷



÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Když vložíš tenhle HTML kód na svůj profil, aby ti tam hezky blikal :-) a napíšeš na náš BZ nebo FaceBook,tak dostaneš ke stažení celou desku ,teda hned jak se v listopadu dotočí.


Více čti na našem profilu.

HTML:

<a href="http://bandzone.cz/flyflyfly" border="0" target="_blank"><img src="http://sunshine.wu.cz/fly/me.gif" width="443" border="0"></a>

From Our Hands

ahoj jess:)
dňa 15. októbra sa uskutoční odovzdávanie cien slovenskej hudobnej stanice Musiq1 Musiq1awards2009. Naša kapela je okrem živého hrania na odovzdávaní aj nominovaná v dvoch kategóriach nováčik a videoklip. Zahlasuj za nás na http://www.musiq1.tv/index.php?site=aw.… po rýchlej registrácií. Hlasovať sa dá každý deň. Za všetky tvoje hlasy srdečná vďaka.
s pozdravom foh