A Banquet
JESS, READY FOR FUTU-ROLL?! 22.4. - PLZEŇ - WATT
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
JESS, READY FOR FUTU-ROLL?! 22.4. - PLZEŇ - WATT
Ahoj, 9.ledna budeme hrát v Plzni ve Watt Music Clubu a to společně s kapelou ESPERANSKA z Německa (ska-rock-latino, zpívají portugalsky a je to velkej nářez) a s kapelou Ocho Ríos z Plzně. Pokud tě to aspoň trošku osloví, tak určitě přijď, protože tenhle koncert bude stát opravdu za to :-)
s pozdravem
Papa Noël
;--,.;.,;.,..;,;;;;
Čau Jess, těší nás, že nám fandíš na BZ. Už v pátek zahrajeme v Plzni v klubu Buena Vista spolu s kapelou LA - ideální příležitost na předvánoční večírek. :) NH
GRUNGE-LÁŠ !
Rádi Tě zveme na porci pořádného bigbeatu :o)
sobota 5.12 od 19:00
Plzeň - Divadlo pod Lampou www.podlampou.cz/
SUNSTROKE ( raw grunge Plzeň )
http://bandzone.cz/sunstroke
AFTERSPOON (grunge´n´roll Zpodnehtí u Prahy )
www.bandzone.cz/afterspoon
TBA ( power´n´roll Praha/USA )
www.bandzone.cz/tba
Vstupné 70Kč + básnička pro Mikuláše
Těšíme se na Tebe a kámoše !
AFTERSPOON - grunge crew
!! CD ke stáhnutí na profilu, tak sosejte :) !!
ueruzřut
Aloha Jess, Warhole forever...:-)
Akustické Kapely Goodfellas a Model Bazaar budou hrát v rámci Good Model Tour ve čtvrtek 10.12. u Tebe v Plzni v Anděl Cafe!! Budeme moc rádi, když přijdeš a třeba dotáhneš nějaký kámoše..Těšíme se na pořádnej mejdan! Zatim se měj fajn. Matt (Goodfellas) http://bandzone.cz/goodfellas
Ahoj Jess
děkujééém za add:-) a za comment !!!!!!!
÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷ ÷
÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷ ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷
Když vložíš tenhle HTML kód na svůj profil, aby ti tam hezky blikal :-) a napíšeš na náš BZ nebo FaceBook,tak dostaneš ke stažení celou desku ,teda hned jak se v listopadu dotočí.
Více čti na našem profilu.
HTML:
<a href="http://bandzone.cz/flyflyfly" border="0" target="_blank"><img src="http://sunshine.wu.cz/fly/me.gif" width="443" border="0"></a>
Ahoj Jess,
SUNSHINE + FLY FLY FLY ÷÷÷÷÷ SHOWS / GIGS
ČEKNI PROFIL
÷GIVE ME ÷ GIVE ME ÷ GIVE ME ÷
YOUR FUCKING HAND
NEW SONG
Ahoooj ! Druhá (a zatím poslední xD) písnička ze studia zveřejněna! Zavítej, poslechni, pochval xD Díky, ZV,.,
ahoj jess:)
dňa 15. októbra sa uskutoční odovzdávanie cien slovenskej hudobnej stanice Musiq1 Musiq1awards2009. Naša kapela je okrem živého hrania na odovzdávaní aj nominovaná v dvoch kategóriach nováčik a videoklip. Zahlasuj za nás na http://www.musiq1.tv/index.php?site=aw.… po rýchlej registrácií. Hlasovať sa dá každý deň. Za všetky tvoje hlasy srdečná vďaka.
s pozdravom foh
ahoj jess...díky za add a za rozhovor...hodně úspěchů v deníku ;)