Respo
Mrkni na muj profil...Nova ukazka z tracku Alter Ego ..)))
Zatim cauuuuuuu!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Mrkni na muj profil...Nova ukazka z tracku Alter Ego ..)))
Zatim cauuuuuuu!
Zčekowáwej srdeční záležitost..promoklip kde wyznáwám lásku lesním plodům a studio sešn kde zpíwám o míru mezi gobliny a liliputány...2widea...cower již brzy..31.12.2009 Opičí demo..čekuj wše u mě..Luiz...
čaoOo.zvu tě na poslech mých dvou nových tracku.nesouci se v rytmu DnB.budu rád když je poslechneš a popřípadě necháš koment.předem se chci omluvit za spam ale tenhle styl kterej dělám je dost minymální a proto se ho snažim trochu zviditelnit.:)ELECTRICBOY
Dyt víš že bych tě píchal :) :D
Díky za add:-*:D