Jan Frumar - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jan Frumar 40 let / Benátky nad Jizerou

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Jan Frumar si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Aktualizace 2020/leden

Ahoj lidičky,

náhodou jsem zabloudil na starý mail a na něm jsem narazil na BandZone účet. Není v mých silách všechno sledovat a aktualizovat. Nejjednoduší forma prezentace je pro mě aktuálně Facebook a YouTube. Je pravdou, že poslední dobou moc aktivní nejsem. Pracuji již druhým rokem na mixu živáku EX 05 (4 a půl hodinový koncert), který by měl vyjít na DVD a budeme jej křtít v Loděnici 14. června 2020 v Benátkách nad Jizerou. 

Svoje projekty teď dělám jenom okrajově. Mám mnoho věcí rozdělaných a nic mi nezní hezky, ale rozhodl jsem se, že už to tolik řešit nebudu. Když člověk slyší, co jsem kdy na internet pověsil, tak spíš z toho bych si měl dělat hlavu. Člověk pořád něco vylepšuje a vylepšuje a nakonec zjistí, že už o to třeba ani nikdo nemá zájem. Mnoho starých skladeb už mě třeba ani nebaví a tak je prostě chyba to nechávat v šuplíku. Vždycky jsem si říkal, že by člověk měl mít soudnost a zbytečně nevyplňovat YouTube něčím obyčejným. Na druhou stranu co člověk, to názor a myslím, že pokud má člověk dostatek pokory a lidi ví, že to dělám čiště pro radost, tak že mi ty nedostatky odpustí. Ono v dnešní uspěchané době se něčemu naplno věnovat, nebo sehnat lidi není vůbec jednoduché. Ostatně proto jsem nakonec začal dělat sám. Má to mnoho výhod. Mohu dělat co chci, mohu pozvat koho chci, mohu nahrát jakékoliv nástroje chci, libovolný žánr. Nevýhodou ale je, že se všechno táhne. Není nikdo, kdo by mi stál za zády a popichoval a tak se v tom neustále patlám. Pochopil jsem (snad) už prostě na moje možnosti to možná ani lépe udělat nejde. Mám jenom obyčejné zařízení a nemám ani tolik zkušeností. Musíte si uvědomit, že to celé od vymyšlení, nahrání a mixování dělám sám. Ale Vy to víte a proto Vám děkuji!

Přeji štěstí, lásku a ve zdraví
JF

Facebook: https://www.facebook.com/janfrumarband/
YouTube: dejte hledat Jan Frumar
(jsou tam i videa dvou dalších kapel, kde hraji - EX 05, Artes)

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory