Jakub P - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jakub P Muž, 33 let / Ostrava

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Jakub P si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

O mě

Jsem z Ostravy kde hlavně přespávám, protože pracuju v jiném městě. Jinak z tzv. "Černobylského ročníku "86" takže zbývá pouze doufat, že to nezanechalo příliš velké následky :)

Hudba

Kapitola sama o sobě. Poslouchám jí každý den, vetšinou cestou do práce. Občas něco tvoříme s klukama z kapely. Ještě nedávno jsem odsuzoval lidi co na otázku jaký hudební styl poslouchají odpovídají: "všechno" , nicméně dneska to celkem chápu a asi se do téhle kategorie začínám řadit taky :)

Začínal jsem na SOAD (System Of A Down) kdy mě v prváku na střední totálně dostalo album Toxicity. Tam se něco zlomilo a tohle album mě asi doživotně ovlivnilo. Další ránou a to dost pozitivní - první album KoRn, vážně luxusní věc i dneska po těch letech - respekt! Dál to šlo samo: Slipknot, Deftones, Mudvayne, Rammstein, Limp Bizkit, Static-X, 36 Crazyfists... přes jedinou punk/pop skupinu v podobě Blink 182, která mě oslovila, velikány Pink Floyd, Rush, legendu grunge Nirvanu až k jiným žánrům v podobě Prodigy.

V poslední době objevuju pro mě nové hudební styly jako např. Metalcore: Bring Me The Horizon, The Architects, While She Sleeps. Slovenský&český hip hop: Kontrafakt, H16, PSH, Indy&Wich. No a taneční + dubstep věci: Avicci, Swedish House Mafia, Fedde Le Grand, Skrillex....

Z britských kytarovek poslechnu Placebo,Coldplay, Arctic Monkeys.

Českých kapel je hodně dobrých a neznám z nich počítám ani 10%. Pro mě velké překvapení, když sem pár let zpátky viděl The.Switch a jejich klip Závoj v Pomeranči....to sem celkem nechápal, že jsou češi - a to nikomu nechci lézt do zadku, protože asi všichni víme kdo založil Bandzone, že?

A nesmím zapomenout Charlie Straight, parádní hudba, texty, angličtina....jen tak dál chlapi! A Vy ostatní taky! KEEP IT REAL!!!

Accessories

Epiphone Les Paul Standard

Zoom G2 - kytarový multiefekt

Lampové kombo 80w domácí výroba - reprák Celestion, 2x lampa

Shure - mikrofon

 

 

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné capchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Kapely, kterých jsem členem

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv