Vlaječka
ahoooj, už jsme se douho nesrazili co :-D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoooj, už jsme se douho nesrazili co :-D
dam ho za 1000,- jestli budes mit zajem tak pisni :) budu rada
...a poslechni si S.O.CH. Třeba se ti to bude i líbit.
Samotney
Hele kousku nepotkal sem tě náhodou v Třinci?? Mám pocit, že sem ti tak trochu záviděl to tvý triko, když už se teda bavíme o SIKTH:-) ...a nejenom trochu...jestli jsi to teda byl opravdu ty:-)
Ahoj mistre, samozrejme, ze pamutuju. jak se dari, co hrani, slape to? Jak leto, chystas se nekam, nejaka dovolenka nebo porad jen a jen chlastacky?
Zdaaaar mistře :)
Doufám, že tě uvidíme na jednom z našich koncertů ;)
Nazdar Jaccob, moc nás potěšilo tvoje přidání do oblíbených :) Tak zas někdy na našem profilu nebo třeba na koncertě... PH
ja sem všude! :D
hah!! ty si tu tež:-D
ZDravíčko pané