My Autumn - Úvod | Bandzone.cz

My Autumn death-metalcore / St. Petersburg

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Such As You
    Nezařazeno
  • Stereotypes
    Nezařazeno
  • Court of the Crusifixion
    Nezařazeno

Kontakty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Brute

ahoj. nerádi rušíme. radi pozývame na náš profil k posluchu skladby Hiding behind god z nášho úplne nového albumu Pillory, ktorý onedlho výjde oficiálne. vdaka za čas.
Za BRUTE Steve

Diktator1976

Zdravím Ruské bratry!Vy jste mě doslova posadili na prdel, tohle jsem vážně nečekal,to je výplach, drtíte mi mozek doslova na kaši.Přiznám se,že když jsem viděl poprvé váš klip a viděl toho klučinu s mikrofonem,pousmál jsem se, ale jednalo se pouze asi o půl vteřiny, poněvadž mě záhy vyvedl z omylu.Moc fajná muzička, perfektně sehrané, krásné rify,nápadité,což je v dnešní době čím dál obtížnější, bubeník špička ve svém oboru, na to kolik vám kluci je, smekám klobouk hodně nízko.Moc rád bych vás viděl naživo, doufám že se někdy ukážete v Česku, ono takhle, rád bych se jel podívat na Matičku Rus, je to překrásná země, chtěl bych vidět Rudé náměstí, Tajgu, Sibiř a já nevím co ještě, no, potkat vás tam někde na štaci, bylo by to super :). Vy jste příkladem že skutečně platí - Rusko je zem neomezených možností :).Z videí které jsou stáhnutelné na internetu je více než jasné, že svoji šou zvládáte bravurně, musí to stát za to, vás vidět živě.PS-Rusky se domluvím bez problému, žel, netroufám si psát:).Ave Diktátor.

Zobrazit všechny názory