Zavřít
Ahoj na stránkách této super kapely jsou dvě super nové písničky, který určitě stojí za poslech a my za něj děkujeme!!! Ss
http://bandzone.cz/zavrit
https://www.facebook.com/zavrit
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj na stránkách této super kapely jsou dvě super nové písničky, který určitě stojí za poslech a my za něj děkujeme!!! Ss
http://bandzone.cz/zavrit
https://www.facebook.com/zavrit
Uctivá poklona. Zvu tě na svůj profil, neboť jsem něco jako písničkář. Moje tvorba je poněkud "jiná", ale občas to někomu sedí, třeba to bude zrovna tvůj případ... :-) http://bandzone.cz/marekborsky a tady kdyžtak něco jako klip... http://www.youtube.com/watch?v=U9EuH1j6…
Ahoj, naše ska-rocková kapela rozjíždí projekt na HitHit.cz, takže se stav, poslechni a případně podpoř! Ska žije! Díky.
Nazdárek Pražando :) kdyby jsi měla trochu punk/rockový choutky přijď se na nás mrknout 30.5 na Český pivní festival. Naše kapelka to tam finišuje od 21:00 (:
Ahoj!
Melodic metalcorova kapela z Košíc ťa pozýva na svoj profil.
Neváhaj, vypočuj, poprípade nejaký ten lajčík na knihe ksichtov tiež nezamrzí ;).
Must hear!!!~~~~>>>>> http://bandzone.cz/meredithband <<<<<~~~~~
EVELYN - Dark Atmospheric Metal, zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu i POZDRAWIAMY
Ahoj. Jsme nová kapela Signum a zveme tě k poslechu našich songů. Snad se ti budou líbit. Měj se...
Ahoj,
rád bych tě pozval na profil naší mladé kapely Relaps.Právě jsme vydali desku "Sochy z bílkovin", ze které máme na profilu malou ukázku. Budeme rádi za koment či konstruktivní kritiku. A třeba se ti zalíbíme a budeme se potkávat na koncertech:-))
http://bandzone.cz/relaps
P.S.:Omlouvám se za spamming:)
Ahoj!
Je nám ctí představit Ti právě publikovaný oficiální videoklip k písni "The Vision Of Apocalypse" z našeho aktuálního alba The Gates Are Open.
Více na našem BandZone profilu: http://www.bandzone.cz/nahum
Doufáme, že přijde vhod! Ať se daří!!
NAHUM
Čau,
máme tě mezi fanouškama a tak si tě dovolujeme pozvat na náš profil,kde je od 12.12. ZDARMA ke stažení naše nová deska "HUMANO"!Tak poslouchej,stahuj a komentuj...Měj se-U+UNN