Under The Surface
Zdar Ivoši, jakožto fanouškovi Death Never Pain, Ti dáváme vědět, že měníme název z DNP na Under The Surface. Budem rádi, když nás podpoříš i pod novým názvem! Měj se.
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar Ivoši, jakožto fanouškovi Death Never Pain, Ti dáváme vědět, že měníme název z DNP na Under The Surface. Budem rádi, když nás podpoříš i pod novým názvem! Měj se.
Ahoj,
dokončili jsme nové EP a na našem profilu jsou k poslechu dvě ukázky z našeho dítěte, které pokřtíme 3.3.2012 v pražském klubu Modrá Opice.
Post Mortem
Ahoj, určitě mrkni na náš profil. Jsme kapela hrající hard / heavy styl, třeba by se ti to mohlo líbit. Nedávno jsme vydali naše debutové album, jehož skladby si můžeš poslechnout právě zde - http://bandzone.cz/ironarmyheavymetal
Ahoj Ivoši, zmeme Tě na náš profil k poslechu naší nové skladby. Budeme rádi za Tvůj názor. Měj se fajn, Decadenth.
Ahoj!! Sice víme, že nikdo nemá rád spam, ale přesto bychom tě rádi pozvali k poslechu novejch songů na našem profilu...Měj se!!!
Veselé Vánoce a šťastný Nový ro"c"k přeje nejen svým fanouškům NIHILISTIC ATTEMPT
Ahoj, pozyvame Ta vypocut si ukazky na nasom profile :) onedlho pribudnu dalsie skladby, snad sa ti bude pacit :)
Sinners Moon
17.12. velký vánoční večírek v Brně na Melodce! INSANIA + DARK GAMBALLE + FREE FALL! Potvrď svou účast zde: http://www.facebook.com/events/22527902… Těšíme se !!!!
nazdárek Ivoši, děkujem za fandění!!! Snad se někdy potkáme na nějaké akci. Měj se!