Nooo...takze som sa sem prihlaasil naodporucanie jednej mojej (novej a tusim aj najlepsej) kamosky : )))) ...a aj preto, ze Music is Life... S tymto nazorom sa stotoznujem uz dobryych par rokov : ) Hmm, som skoro z Trnavy...povedal by som, ze taky punkovejsie zalozeny ale mam hrozne rad aj old-school rock, progressive rock, ska a sak skoro seco : )...hram na gitarku uz nejaky ten patek. No a keby neekto naahodou potreboval gitaristu...staci sa ozvat... Dost ma sere ked niekto robi rozdiely medzi ludmi len koli nejakej zivotnej filozofii...mne je jedno, ci je niekto emo, punk, metalista, rasta alebo tak...lidi jsou lidi. Jediny s kym by som si nemal co povedat su fasisticke vypatlane hlavy....to fakt nemusim. A co este...???Nevim..