Porta Inferi
Ahoj.. díky za přidání. Vážíme si toho. Zdraví PI
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj.. díky za přidání. Vážíme si toho. Zdraví PI
Ahoj Howkey,
rádi by jsme Tě pozvali na náš profil kapely Sagittari. Třeba se trefíme do tvého hudebního stylu ;o)
http://bandzone.cz/sagittari
Čus jak cip a díky ti :)
Děěěěkujeme za přidání a někdy na kalbě hoooj
Nazdar Howkey vdaka Ti za add nasej kapelky velmi si to od teba cenime!!!S pozdravom cela tlupa kNOw Way!
Hell-ou Howkey díky za twoje perthofans , wždy to potěší a snad někde na konziku za perthoband reN.Da čus
Zdar diablo,díkas za fandění a snad někdy někde!!!666
Hej hola ... děkujem za ADD a klidně u nás zanech i stopu :))
zdařbůh. děkujem za přidání! ,-) vopitze
Ahoj Howkey.
Rád bych tě jako našeho fanouška informoval o tom, že nám právě vyšlo zcela nové CD a to: Bylo nás 5 - Dva Tisíce Devět. Více informací najdeš v novinkách na webu: http://bandzone.cz/bylonaspet
Mrkni na to.
Zatim, Coudy - Bylo nás 5