Sin.tex
Tohle jsi ještě neslyšel...
Buď mezi prvními u momentu definujícího historii Sin.teX!
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tohle jsi ještě neslyšel...
Buď mezi prvními u momentu definujícího historii Sin.teX!
Zdravime. Prave vychadzaju nove tricka Brotherhood. V pripade zaujmu pozri nasu stranku. Viac info na http://www.murderous-prod.com/ alebo arkonian.brotherhood@gmail.com
„Ahoj, jsme rádi, že jsi našim fanouškem. Rádi bychom Tě tímto informovali o několika skutečnostech. Příští měsíc nám v magazínu Pařát vyjde nové EP s délkou plnohodnotného CD za pouhých 99 Kč včetně časopisu. CD si již nyní můžeš předobjednat na našem mailu panychida.info@seznam.cz. Zároveň chystáme i novou sadu merchandise. Náhled na našem profilu nebo na tomto odkazu: http://www.panychida.com/merch.jpg
Objednávky možno zasílat do 15.12.2011 na zmíněný e-mail. Trika i mikiny budou k dostání pouze na tuto závaznou objednávku. Volný prodej bude omezen na minimum. Neváhej tudíž a piš ;-)
Kompletní informace na www.panychida.com. Zde na profilu si již nyní můžeš poslechnout zvukové ukázky všech skladeb z EP a také jednu skladbu komplet. KŘEST 23. 12. 2011 V PARLAMENTU v Kollárově v PLZNI, za účasti STÍNY PLAMENŮ, THE WITCH, WORX. “
„Ahoj, jsme rádi, že jsi našim fanouškem. Rádi bychom Tě tímto informovali o několika skutečnostech. Příští měsíc nám v magazínu Pařát vyjde nové EP s délkou plnohodnotného CD za pouhých 99 Kč včetně časopisu. CD si již nyní můžeš předobjednat na našem mailu panychida.info@seznam.cz. Zároveň chystáme i novou sadu merchandise. Náhled na našem profilu nebo na tomto odkazu: http://www.panychida.com/merch.jpg
Objednávky možno zasílat do 15.12.2011 na zmíněný e-mail. Trika i mikiny budou k dostání pouze na tuto závaznou objednávku. Volný prodej bude omezen na minimum. Neváhej tudíž a piš ;-)
Kompletní informace na www.panychida.com. Zde na profilu si již nyní můžeš poslechnout zvukové ukázky všech skladeb z EP a také jednu skladbu komplet. KŘEST 23. 12. 2011 V PARLAMENTU v Kollárově v PLZNI, za účasti STÍNY PLAMENŮ, THE WITCH, WORX. “
Přijď s námi do pražského Rock Café oslavit šťastných 13 let od našeho narození! Kapela oficiálně slavila naposledy páté výročí a od té doby se ke svému narůstajícímu věku nehlásila. Rozhodla se ale řádně završit právě šťastnou (a poněkud neuvěřitelnou) cifru 13! Těš se na speciálního hosta v podobě instrumentálního dua Orchestra, dlouhý set znovuoživených pecek, které léta nezazněly, i premiérovou ukázku z nejnovější tvorby! Půjde o OPRAVDU VÝJIMEČNÝ koncert v historii Prvního Hoře! Zvýhodněný vstup s posledním CD „Club Silencio“ :) Fcb pozvánka: http://www.facebook.com/event.php?eid=2…
Ahoj. Ako fanúšika zaniknutej kapely Forty Six Ťa pozývame k návšteve profilu projektu niektorých z bývalých členov. Budeme radi, ak sa zastavíš ;)
~lw (astrain / ex-46)~
Nazdar Howkey!
Konečně se nám podařilo dát vše potřebné dohromady a výsledkem je náš první kulatý výplod, který nese název „The Beginning“. Sluší se tohle giboní mládě řádně pokřtít a k této příležitosti pořádáme v litoměřický Baronce 2.12. akci na jeho počest. Jako sudičky přijaly naše pozvání:
Opitz - http://bandzone.cz/opitz
Fleshless - http://bandzone.cz/fleshless
Action - http://bandzone.cz/action
DPK - http://bandzone.cz/dpkcz
+ naše opičenstvo
Začátek 19:30!!!
Kdybys měl zájem o placku a neměl zrovna cestu do Litoměřic, stačí dát vědět ;-)
Zdraví
Gibbon Rotting
Ahoj, zvu tě srdečně na stránky mojí bandy www.bandzone.cz/bonebroke, kde je pár našich songů. Konečně se tam objevila i první ze série písniček taky českých. Když se budem líbit, tak mooc oceníme, když si nás přidáš do oblíbených kapel. Kdyby byl zájem, tak tady je náš FB - www.facebook.com/bonebroke . Děkuju a měj se. Tomáš
Ahoj!
Rádi bychom Tě pozvali ku poslechu našeho dema Daydreaming :) Jsme mladá kapela Tezaura z Brna, hrajeme gothic-rock a budeme moc rádi, když se Ti zalíbíme.
Odkaz na nás najdeš na http://bandzone.cz/bandtezaura.
Moc Tě zdravíme!
Ať se daří!
Ahoj Howkey! Dovolujeme si tě oslovit jako našeho příznivce. Pokud používáš Facebook a chceš mít vždycky nejčerstvější info o koncertech a všech vychytávkách kolem kapely Bikkinyshop, podpoř nás prosím i tam, tedy na adrese http://www.facebook.com/bikkinyshop - stačí kliknout na "like it" nebo "líbí se mi" a je to doma! Každopádně děkujeme za tvou podporu!