Ahoj! Já jsem Honza. Je mi zatím jen 8 let, ale mám již docela vyhraněný názor. Od malička mám kolem sebe samého muzikanta a teď s tím začala i ségra. Ze mě chtěli mít houslistu, ale nepovedlo se jim to! Miluju auta a docela rád zpívám. Fandil jsem kapele Ynnity,která už bohužel neexistuje. Musel jsem zvolit nového favorita a tím se pro mne stala kapela Thief ze Slavkova!