HLMP - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

HLMP 16 let / Pardubice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek HLMP si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

HUDEBNÍ LIGA MĚSTA PARDUBIC 5.ROČNÍK

Pod názvem HUDEBNÍ LIGA MĚSTA PARDUBIC se skrývá vyhledávací soutěž rockových kapel (slovem ROCK jsou míněny všechny subžánry jakým jsou i HC, metal, punk, hard rock atd.). Je určená kapelám nejen z Pardubic a okolí (Heřmanův Městec, Přelouč, Chrudim, Holice, aj.). Rozhodně zde není vyloučena tzv. "přespolní" účast. Prostě ať jste odkudkoli dávejte pozor!

Nyní se připravuje již 5. ročník. Stejně jako v předchozích ročnících můžete vyhrát finanční hotovost (pro první tři místa různá ohodnocení) + účast na festivalu s názvem "letní LIJAVEC FEST", který se v letošním roce koná posedmé (viz. letní LIJAVEC FEST no. 7). Plus jsou zde i nějaké ty výhody s koncíky v Pardubickém klubu DOLI, jenž je zároveň místem konání soutěže HLMP.

Jaký je výběr? Z přihlášených kapel se vybere 30 kapel, které se utkají v 10 základních kolech v pardubickém klubu DOLI. Každá kapela odehraje koncert (40 - 45 minut) a to bez nároku na proplacení cestovného. Dále postupují vítězové na základě hodnocení poroty. Avšak divácký faktor je též velmi důležitý, jelikož i to rozhoduje o postupu kapel. Po základních kolech budou následovat kola čtvrtfinálová, semifinálová a poté finále, při kterém budou opět přítomné osoby v porotě ne zcela neznámé. Start soutěže - září 2012. Propagace soutěže zajištěna v nemalém množství.

více info na  http://cms.hlmp.webnode.cz/

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Nekro

Ave!

Jakožto fanouška tvrdé hudby bych tě rád pozval k obhlédnutí našeho profilu - http://bandzone.cz/dysangelium - Zanecháš-li koment, budeme jen rádi :)

Ať se daří!

Za Dysangelium zdraví Nekro!

Topunky

Ahoj, flákli jsme na náš BZ profil nějaký videa ze živáku. Tak přejem příjemnou zábavu.

Zobrazit všechny názory