Extinction - Úvod | Bandzone.cz

Extinction death-metalcore / Polička

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • NEW DEMO CD - Extinction - Intro + Pornostrar 2013
    Nezařazeno
  • NEW DEMO CD - Extinction - DIDAKTIK (No Reason To Exist). 2013
    Nezařazeno
  • NEW DEMO CD - Extinction - Odchazeni do stinu vecnosti 2013
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Festivalový dvojblok aneb Když muži prší (díky, teto Heleno) :-)))

Tak, moji milí přátelé, po sérii klubových koncertů jsme s naším cirkusem zavítali pod širá nebe. Inu čerstvý vzduch a obloha posetá hvězdami
působí velice romanticky na naše písně o lásce.....
  Jako první fest nás přivítalo Poličské Rockoupání a dlouhou dobu se zdálo, že z názvu koupání vypadne....ovšem skoro jako každý rok nebe mělo jiné plány. Nutno říci, že bylo relativně teplo a přeprška neměla dlouhého trvání. Štěstí pro nás a naše fans, neb jsme hned záhy postavili náš merch obchůdek a doláče se hrnuly:-) Tímto děkujeme všem, co jste podpořili naši neziskovou organizaci.
Když nastala noc a vyšel měsíc, byl nejvyšší čas na náš rituál.....podium nachystáno, plameny v kahanech zažehnuty, intro spuštěno a fans nažhaveno.
Co se však spustilo s prvním úderem do bicích, bylo hotové inferno - lidi řádili jak utržení z řetězu, security nestíhali držet zábrany a kapela jela jak švédský blizzard podpořený pliváním ohně. Myslím si, že si to všichni zúčastnění náležitě užili........
 
Druhý fesťák byl moto sraz Hardcore Extreme Days vol. 10 pořádaný bandou Hardcore 83 na Konopáči. Sestava kapel slibovala perfektní večírek v čele s Debustrol, Nil, Riziko, BU-FU a našeho klaunského seskupení:-)
Když jsme vyjížděli, vše se zdálo být perfektní....sluníčko škvařilo kůži jak pekelné plameny a nic nenasvědčovalo situaci budoucí. Po příjezdu na Konopáč jsme se nejdříve rozkoukávali při kaskadérské show Sporťáčka a Kuby na silných strojích a poté už se chystali na vlastní vystoupení.
Jenže jak jsme záhy zjistili, vše špatné přichází z nebe. Obloha se ukrutně zatáhla a nebe křižovalo bezpočet bláznivých blesků, které nelenily zasáhnout někde velice blízko trafo stanici a tak na půl hodiny vyřadily Konopáč ze seznamu platících elektriku u firmy ČEZ. Naše vystoupení se tudíž odkládá o něco déle, neb o grilované členy Extinction by asi nebyl valný zájem.
Když se bouřka zklidnila a elektrika začala opět proudit tam kam má, řekli jsme si, že je na čase Bohovi ukázat, kdo že tu teď bude vládnout..a jak plakal....proudy vody se valily stále z nebe, ale jelikož motorkáři jsou lidé ryze stateční a kovaní hrdinové, nebáli se tančit mezi kapkami deště až do konce naší mokré show - tímto Vám děkujeme za přízeň, že jste nezdrhli se schovat a za zakoupená trika (inu sucho je sucho).
 Po usušení se jsme zhlédli vystoupení kapely Riziko s vynikající vokalistkou a že bylo se na co koukat. Perfektně sehraná tlupa, dokonce i déšť začal ustupovat a lidé vylejzat z mokrejch stanů...
Ještě jsme stihli zkouknout wrestling a můžu říci, že na živo je to fakt paráda. Zvláště když nějaký, asi 7-8 letý klučina na bojovníky huláká "zabij ho hajzla"....jsem se málem pomočil smíchy..respekt gladiátoři!!
A teď honem na Debustrol....co říci o této kvalitní jízdě...perfektní po všech stránkách, publikum vaří jako krev na kroupák a já si chrochtám blahem.
Hihi, o tomhle psát je sranda - Miss mokré tričko a já jako porotce. Skoro jako Jirka Kornů v Miss Moskva..neuvěřitelné a já vůl jim čučel do OČÍ. Ale nakonec jsem podlehl tlaku a dal svůj hlas dívce s pruhovanejma tangama:-))))
Pak už byl Nil s vílou u mikrofonu a nevěřil jsem, že se mi to bude líbit (možná zapůsobila luna, možná skončená soutěž mokrejch holek nebo nějakej ten drink), já nevím, ale líbilo se mi to...jak tam ta bosorka plula po podiu..super zážitek. Závěr srazu obstarala grupa BU-FU a dali do toho vše, což bylo slyšet na hlase řvouna. Perfektní zakončení srazu.
 
Doufám, že klukům z Hardcore 83 a z Poličky z Divadelního spolku Tyl nevznikly bouřkami výrazné škody a že tyto podniky v budoucnu budou vzkvétat..
Díky za pozvání, za postarání se o nás, za nocleh (Prasátor) a fans za super atmošku. Užívejte léta a čekujte naše FB stránky.
                            
                                      Ave Shveydys von Ďas

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Kazisvět

Ahoj kluci.Včera jste zahráli parádně Váš pan zpěvák měl vtipné hlašky a vaše muzika se mi taky líbila,někdy vymyslíme nějakou společnou akci.Zdraví vás Kazisvět.

Bez profilu

Josef Tomeček

Jinej zvukař a dobrý kotujeme

Zobrazit všechny názory