hannah - Názory | Bandzone.cz

hannah 35 let / Praha 1

Playlist je prázdný :(

Fanoušek hannah si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Black Roses

Čau Hannah !!

Máš máš nějakej program na tento pátek 5.6?Jestli ne, tak zkus najít něco hlubšího!

SOMETHING DEEPER vol2
pátek 5.6 od 18:30
klub Chapeau Rouge - Praha 1
vstupné - směšných 60 Kč

kapely:
Black Roses - rock
www.bandzone.cz/blackroses
Freaky Art - funk rock / alternative
www.bandzone.cz/freakyart
Zelená Konev - ska
www.bandzone.cz/zelenakonev
Pech - rock´n´roll
www.bandzone.cz/pech
Nohama nad zemí - punk rock
www.banszone.cz/nohamanadzemi

Více infromací na našem profilu.
Těšíme se na tebe, měj se pěkně!

Black Roses

Černý Kůň

Ahoj Hanah.Chceme tě pozvat na hodně našláplej koncert Lefest , který se pořádá 14.3.09 SOBOTA v 007 na Strahově ! Nejvědší lákadlo je asi kapela PRVNÍ HOŘE , která je nominovaná na cenu Anděl 09 , dále zahrají ještě další dvě kapely , Symptom fonk a Rocket Dogz... My hrajeme jako první, takže začínáme už v 18:00 ! Výdělek všech peněz jde na podporu dětského domova v Krči !! Budem moc rádi za každého kdo dorazí ! ČK

Černý Kůň

Zdravíme tě Hannah!!! V sobotu 13.12. hrajeme v klubu Exit-Chmelnice a nebude to žádná malá akce. Vystoupí zde kapely : St.Shoes, Black Roses, Cotam, After Shave a Černý Kůň... Hrát se začíná okolo 17,30 , ale akce se potáhne až do večerních hodin (nejspíš půlnoci) ... Akce je také spojena s oslavou narozenin Zdeňka alias Tarzan (kytarista ČK) a Martina (zpěv a kytara ČK) !!! MOC RÁDI TĚ TAM UVIDÍME !!!! Zdraví ČERNÝ KŮŇ

BU - FU

Ahoj HANNAH! Dovol, abychom tě pozvali 17.prosince do klubu MATRIX na žižkově, kde zahrajem spolu s kapelama APOSTATE a ENTER! Představíme vály z naší nové desky UNDERPUB HIP-CORE!!! Vlezný je FREE!! S pozdrvavem Bu-Fu!

Černý Kůň

Ahoj Hanah. Chceme tě pozvat na naše další koncerty, které se konají v ÚTERÝ 21.10.2008 do klubu Jet (PRAHA), kde vystupujeme s kapelou Asthenia. (gotic-rock) a dále především na PÁTEK 14.11 do klubu Exit Chmelnice (PRAHA), kde si zahrajeme s kapelama jako Toxic People, Presage, After Shave atd. (převážně rock, metal) Podrobnější info dodáme na náš profil co nejdříve. Budeme moc rádi za každého kdo dorazí :) Zatím za ČK Martin!!

SUNDAY MUSIC JAM 16.9.2012

Ahoj Hannah! Tvoje oblíbená kapela Orangecap hraje tuhle neděli 24. 8. spolu s dalšíma partama na pohodovém festivalu Sunday Music Jam na letní scéně pražského klubu Modrá Vopice. Klikni na profil a uvidíš program a další info. Vstupné dobrovolné - neváhej dorazit!